COVID-19 | محکومیت دو تست مثبت برای coronavirus در جاکارتا

رئیس جمهور اندونزی Joko Widodo گفت: در تاریخ 2 مارس دو اندونزیایی حال آزمایش مثبت برای coronavirus پس از تماس با آلوده ژاپنی, ملی, مناسبت اولین موارد تایید شده در جهان چهارم پرجمعیت ترین کشور است.

این دو شده بود به بیمارستان منتقل شد در جاکارتا آقای Widodo خبرنگاران در کاخ ریاست جمهوری در پایتخت.

رئيس جمهور گفت: 64 ساله و 31 ساله دختر تا به حال آزمایش مثبت پس از تماس با یک ملی که زندگی در مالزی و تا به حال آزمایش مثبت پس از بازگشت از سفر به اندونزی.

همچنین به عنوان خوانده شده | ویروسی اقتصاد: در coronavirus تاثیر

آقای Widodo گفت: اندونزی به تیم پزشکی تا به حال ترسیم حرکات ژاپنی بازدید کننده قبل از کشف این موارد است.

“پس از بررسی آنها در یک بیمار دولت است. امروز صبح من یک گزارش که مادر و دختر, آزمایش مثبت برای coronavirus” گفت: آقای خواستند که گفت: آنها در حال درمان در جاکارتا Sulianti Saroso بیماری های عفونی بیمارستان.

وزیر بهداشت Terawan Agus Putranto به خبرنگاران گفت: ژاپنی ها بازدید کننده از دو زنان و خانواده بود و بازدید از خانه خود را. او گفت: مقامات چک کردن که دیگری ژاپنی بازدید کننده ممکن است در تماس با.

تایید اولین مورد از coronavirus آمد پس از آنکه مقامات تا به حال در دفاع از خود فرآیندهای غربالگری با برخی از کارشناسان پزشکی نگرانی از عدم هوشیاری و خطر غیر قابل تشخیص موارد در جنوب شرقی آسیا کشور بیش از 260 میلیون نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>