COVID-19 | دو معطوف به SCB کالج پزشکی در Odisha

یک عضو خدمه یک کشتی باری نشان دادن علائم تب و گلو درد است که مطرح ظن ممکن است COVID-19 عفونت منتقل شد به SCB کالج پزشکی بیمارستان کاتک.

پس همسر خود را با او در کشتی او نیز گرفته شد به SCB کالج پزشکی برای تست بیشتر.

دو تن از آنان تخلیه از کشتی, MT Chemstar ستاره ای که در انتظار لنگرگاه در پردیپ بندر پس از آوریل 1.

“این کشتی حامل 20,000 تن اسید سولفوریک. آن را به یک سفر سابقه از چین کره جنوبی و سنگاپور از فوریه 10. استاد رگ در مورد علائم در مارس 2,” Rinkesh روی پردیپ پورت اعتماد رئیس به خبرنگاران گفت:.

بیشتر ارزیابی و مدیریت تحت پروتکل سخت برای عفونت انجام خواهد شد در SCB پزشکی, کالج, Cuttack برای زن و شوهر.

پس از تخلیه از اواز یا موسیقی دو کابین کشتی بود sanitised طبق پروتکل. این تخلیه شدند اظهار داشت: در یک وضعیت با ثبات است. آنها به SCB کالج پزشکی با خیال راحت. دیگر اعضای خدمه نگه داشته شده است در زیر مشاهده است.

همانطور که در حال حاضر 114 مسافران که در بازگشت از COVID-19-کشورهای آسیب دیده پس از ژانویه 15 شناسایی شده اند و توسط دولت نظارت تیم. آنها نگه داشته شده است در زیر مشاهده است.

در حالی که 59 نفر را به اتمام صفحه اصلی قرنطینه همانطور که در حال حاضر 51 نفر هنوز در زیر صفحه اصلی قرنطینه. چهار نفر پذیرفته شده بود به امکانات بهداشتی که سه ترخيص شدند. همه از هشت نمونههای جمعآوری شده آزمایش منفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>