COVID-19 | آمریکا رمپ تا آماده سازی برای ویروس را در کنفرانس پروازهای لغو

ایالات متحده را شروع غربالگری مسافران برای coronavirus و تا سطح شیب دار تولید ماسک و کیت های آزمایش به عنوان دولت می خواهم به اطمینان آمریکایی ها در حالی که این بیماری گسترش می یابد و کسب و کار لغو کنفرانس و پرواز.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت روز یکشنبه تلاش برای آرام کردن بازار وحشت که coronavirus می تواند باعث یک رکود اقتصادی جهانی گفت: مردم تا به حال بیش واکنش نشان داد و سهام خواهد گزاف گویی با توجه به زمینه ای قدرت از اقتصاد ایالات متحده.

اولین آمریکایی درگذشت از coronavirus یک مرد در 50s خود را با شرایط اساسی در واشنگتن گفته است که روز شنبه. آنها هنوز هم نمی دانم چگونه او قراردادی این بیماری است. دولت روز یکشنبه تایید کرد دو نفر دیگر موارد و قفل شده است و در دراز مدت مراقبت از تاسیسات که در آن ساکن و یک کارگر نیز آزمایش مثبت برای coronavirus و 50 ساکنان و کارکنان در حال نشان دادن علائم.

حدود 70 موارد گزارش شده در ایالات متحده با در سواحل غرب اما موارد جدید در منطقه شیکاگو و رود آیلند.

بازارهای سهام سقوط هفته گذشته با شاخص های جهانی سهام تنظیم آن بزرگترین هفتگی سقوط پس از بحران مالی 2008 و بیش از $5 تریلیون محو ارزش سهام در سراسر جهان است.

کلید کنفرانس انرژی در هوستون است که به ارمغان می آورد با هم وزرای نفت و انرژی شرکت لغو شد روز یکشنبه با سازمان از CERAWeek با اشاره به مرز چک های بهداشتی در حال تبدیل شدن بیشتر محدود و شرکت ها را آغاز کرده اند که محرومیت غیر ضروری سفر به محافظت از کارگران است. جهان اقتصاد کنفرانس با پاپ فرانسیس با توجه به محل در ایتالیا بعد از این ماه نیز لغو شد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مسافران به ایالات متحده از کشورهای در معرض خطر ابتلا به کروناویروس خواهد بود به نمایش در آمد قبل از سوار شدن و به محض ورود بدون تعیین آن کشور است.

Delta Air Lines, Inc در روز یکشنبه گفت: این تعلیق تا زمانی که ممکن است پروازها به مقصد میلان در شمال ایتالیا که در آن بسیاری از آن کشور coronavirus موارد گزارش شده است. پروازهای ادامه خواهد داد به رم. خطوط هوایی آمریکا گروه شرکت اعلام کرد که مشابه حرکت اواخر روز شنبه.

ایالات متحده 75,000 کیت های آزمایش برای coronavirus و گسترش خواهد که شماره “اساسا” در هفته های آینده ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: ABC “این هفته” در روز یکشنبه.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: دولت تا به حال قرارداد 3M Co برای تولید اضافی 35 میلیون تنفسی ماسک در ماه است. او خواست آمریکایی ها برای خرید ماسک که او گفت: تنها مورد نیاز بهداشت و درمان کارگران است. Honeywell International, Inc مهم دیگر ایالات متحده ماسک تولید کننده.

او همچنین گفته فاکس نیوز که آزمایش های بالینی از coronavirus واکسن را شروع و در شش هفته اما این واکسن به احتمال زیاد نمی تواند در دسترس در این فصل است.

دموکرات ها خواهد شد که چالش مغلوب ساختن پیشی جستن برای ریاست جمهوری در نوامبر. 3 انتخابات را مورد انتقاد دولت او برای کم اهمیت جلوه دادن بحران و آماده شدن برای این بیماری به گسترش در ایالات متحده است.

پنس آنها تهمت منصوب هفته گذشته به اجرا در کاخ سفید را coronavirus پاسخ گفت: آمریکایی ها باید بریس برای بیشتر موارد اما که “اکثریت” از کسانی که قرارداد این بیماری را بهبود می یابند.

“دیگر از مناطق که در آن افراد وجود دارد که آلوده شده اند coronavirus مردم نیاز به درک که به طور متوسط برای آمریکا خطر می کند پایین باقی می ماند. ما در حال آماده” پنس گفت: ان بی سی “ملاقات با مطبوعات”.

ایالات متحده تحمیل محدودیت بر مسافران که به ایران سفر کرده بود و توصیه می شود در برابر سفر به مناطق ضربه ایتالیا و کره جنوبی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت که ایالات متحده نیز با توجه به بستن این کشور در جنوب مرز با مکزیک برای کنترل گسترش ویروس اضافه کرد: “ما امیدواریم که ما نمی خواهد که برای انجام این کار است.”

مکزیک گزارش شده چهار coronavirus موارد است. خود وزارت امور خارجه گفت: هر دو دولت هستند “و ارتباط موثر به خصوص مقامات بهداشتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>