رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او تعلیق تمام سفر بین آمریکا و اروپا برای 30 روز آغاز مارس 13 به عنوان او به دنبال مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ساخته شده در یک دفتر بیضی آدرس به ملت سرزنش اتحادیه اروپا برای اقدام نیست به سرعت به اندازه کافی به آدرس خارجی “ویروس” و گفت: ایالات متحده خوشه بودند “کشت” برای مسافران است. “ما ساخته شده یک حرکت نجات بخش با اقدام اولیه در چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در حال حاضر ما باید همان اقدام با اروپا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این محدودیت ها نمی شود به بریتانیا و ایالات متحده آمریکا را به نظارت بر وضعیت برای تعیین اگر سفر می تواند بازگشایی زودتر.

همچنین بخوانید: هند تعلیق همه ویزای توریستی تا مارس 15

کمک مالی

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او همچنین هدایت سازمان به ارائه نامشخص مالی برای کمک به “برای کارگران که بیمار قرنطینه و یا مراقبت از دیگران با توجه به کروناویروس” و کنگره برای اقدام به گسترش آن.

 

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا تسلیم خواهد شد پرداخت مالیات برای برخی از های فردی و کسب و کار filers به مدت سه ماه برای کاهش اثرات شیوع ویروس. او گفت: مدیریت کسب و کار کوچک نیز وام های کم بهره و در دسترس برای کسب و کار برای کمک به آنها آب و طوفان است. “این یک بحران مالی” او گفت:. “این فقط موقت لحظه ای از زمان که ما غلبه خواهد کرد و با هم به عنوان یک ملت و به عنوان یک جهان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تصریح کرد تماس خود را در کنگره به تصویب یک برش به دولت فدرال مالیات بر حقوق و دستمزد به منظور تحریک اقتصاد. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال marshaling کامل قدرت” دولت و بخش خصوصی برای محافظت از مردم آمریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی