COVID-19 | تماس های بریتانیا در ورزش بدن پخش به بحث در مورد برنامه می گویند منابع

دولت بریتانیا به نام ملاقات با ورزش های نظارتی و رسانههای روز دوشنبه برای بحث در مورد چگونه آنها را در مقابله با شیوع گسترده تر از COVID-19 دو نفر آشنا با این وضعیت گفت.

بخش مسئول ورزش دیدار خواهد کرد و با مقامات ورزشی به بحث در مورد همه از جمله نتایج این احتمال که برخی از وقایع می تواند پشت درهای بسته برگزار شد, یک منبع گفت.

این گروه کاهش یافته است به نظر. سوم شخص گفت: آنها شده اند به طور منظم در گفت و گو با دولت برای برخی از زمان.

بریتانیا در چهار مرحله برنامه ریزی برای مقابله با این ویروس در حال حاضر در اولیه خود را “مهار” اما مرحله آماده سازی برای مرحله بعدی شناخته شده به عنوان “تاخیر” – در حال پیشرفته.

یک برنامه ریزی سند منتشر شده در اوایل این هفته گفت که در تاخیر فاز دولت در نظر اقدام به کاهش تعداد مقیاس بزرگ تجمعات برای کمک به کاهش سرعت گسترش این بیماری در سراسر جمعیت است.

یک فرد فوت شده در بریتانیا از این ویروس تا کنون بیش از 160 نفر تست مثبت است.

ایتالیا دستور داده است تا تمام رویدادهای ورزشی در سراسر کشور از جمله بالا پرواز سری بازی های فوتبال برگزار شود بدون طرفداران برای یک ماه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از اروپا بدترین COVID-19 شیوع.

در انگلستان بالا-لایه فوتبال لیگ برتر است که دو سوم از راه را از طریق این فصل و با توجه به پایان است. شش کشور اتحادیه راگبی, مسابقه, در حال حاضر مختل شده است با بازی در ایتالیا و ایرلند به تعویق افتاد.

برخی از مسابقات از جمله فینال لیگ قهرمانی اروپا به علت برگزار می شود در ورزشگاه ومبلی لندن و در ماه های ژوئن و ژوئیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>