COVID-19 | شورای امنیت سازمان ملل گسترش راه دور در جهان بدن ستاد تا ژوئیه 31

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ تمدید راه دور ترتیبات در جهان بدن ستاد در نیویورک تا ژوئیه 31 از نظر اجتماعی فاصله اقدامات و محدودیت های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

او گفت که سازمان ملل متحد در محل خواهد بود دوباره باز برای دیپلمات ها و کارکنان و روزنامه نگاران در چهار مرحله.

آقای اشاره به این حادثه تلخ در نامه ای به سازمان ملل متحد کارکنان در 13 ژوئن گفت: “پس از مشورت با مدیریت ارشد و ما خدمات پزشکی در مورد COVID-19 وضعیت من تصمیم به تمدید زمان راه دور ترتیبات در مقر پیچیده از طریق 31 ژوئیه سال 2020 است.”

“ما همچنان به بررسی این مقدمات و فراهم خواهد شد اخطار باید وجود داشته باشد هر گونه کاهش و یا گسترش بیشتر این اقدامات” او گفت:.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus منابع مرکز سرایت کرده است بیش از آلوده 77,00,000 نفر کشته و بیش از 4,30,000 در سراسر جهان است. آمریکا بدترین آسیب دیده کشور با بیش 2.07 میلیون نفر و بیش از 1,15,000 مرگ و میر.

این COVID-19 که سرچشمه در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر سال گذشته نیز کتک جهان اقتصاد با صندوق بین المللی پول گفت که اقتصاد جهانی است و محدود به رنج می برند “رکود اقتصادی شدید”.

دانشمندان در حال مسابقه در برابر زمان برای پیدا کردن یک واکسن یا دارو برای درمان آن است.

از راه دور اجرا می شد در مقر سازمان ملل متحد از 16 مارس به عنوان COVID-19 نفر افزایش به طور پیوسته در دولت و ترتیبات تمدید شده است به صورت دوره ای نگه داشتن در ذهن coronavirus وضعیت بر روی زمین.

نیویورک تا در نهایت تبدیل جزر و مد و در حال حاضر گزارش رکورد تعداد کم hospitalisations روزانه عفونت و مرگ و میر.

آقای اشاره به این حادثه تلخ گفت که پرسنل به طور فعال آماده سازی ساختمان سازمان ملل متحد برای بازگشت در چهار مرحله.

در طول زمان فاز (فاز صفر) هدف این است که به نگه داشتن پا در مقر مجتمع زیر 200 مردم — کارکنان و نمایندگان.

بخش پشتیبانی عملیاتی در حال انجام است عمیق تمیز کردن محل قرار دادن علامت در اطراف ساختمان برای هدایت کارکنان در فاصله فیزیکی و ترتیبات دیگر برای کاهش قرار گرفتن در معرض خطر برای بازگشت پرسنل و نمایندگان که پیش بینی شده است برای شروع در دو فاز زمانی که سازمان ملل متحد به تدریج حرکت از 10 تا 40 درصد اشغال.

در حالی که یک تاریخ برای فاز یک نشده است مجموعه, Mr. اشاره به این حادثه تلخ گفت که در مرحله اول تنها آن دسته از توابع است که باید انجام شود را در سایت مجاز خواهد بود و اکثریت قریب به اتفاق کارکنان ادامه خواهد داد به ارتباط از راه دور.

در این مرحله بیش از 400 نفر اجازه داده می شود در مقر پیچیده در هر روز داده شده و فاصله فیزیکی به شدت اجرا خواهد شد برای فضاهای مشترک.

اعضای سازمان ملل در حال آماده سازی خود برای انجام انتخابات برای رئیس جمهور از 75 جلسه مجمع عمومی سازمان ملل متحد غیر عضو دائم شورای امنیت و انتخابات اعضای شورای اقتصادی و اجتماعی و قرار دادن در محل ویژه رای گیری ترتیبات.

انتخابات برگزار خواهد شد و به طور همزمان در 17 ژوئن از ساعت 9:00 صبح (به وقت محلی) در مجمع عمومی سالن. هشت اسلات زمان اختصاص داده شده است به کشورهای عضو برای رأی گیری در مجمع عمومی سالن در پایبندی به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

مجمع عمومی سازمان ملل متحد رئیس جمهور Tijjani محمد-Bande نیز توصیه می شود که سران کشورها و دولت و وزرای آدرس بالا-سطح مجمع عمومی جلسه در ماه سپتامبر از طریق pre-recorded video اظهارات به عنوان COVID-19-مربوط به محدودیت در مسافرت های بین المللی و بزرگ در جلسات حضوری به احتمال زیاد در ماه های آینده.

در ارتباطات به 193 عضو سازمان ملل متحد هفته گذشته آقای محمد-Bande گفت که مجمع عمومی باید در نظر برگزاری بحث عمومی و سایر جلسات برنامه ریزی شده در سطح بالا هفته از 75 جلسه مجمع عمومی “در قالب های مختلف از محدودیت در مسافرت های بین المللی و برگزاری زیادی در جلسات حضوری به عنوان یک نتیجه از COVID-19 همه گیر ممکن است در درجات مختلف هنوز هم در اثر در ماه سپتامبر.

فرمت جدید به این معنی است که از آن خواهد شد برای اولین بار در سازمان جهانی 75 سال سابقه که سران کشورها و دولت نمی خواهد جمع آوری در اینجا برای سطح بالا در هفته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید