COVID-19: Vijay Deverakonda اعلام ₹1.30 کرور برای کمک به طبقه متوسط

روز یکشنبه Vijay Deverakonda دو اطلاعیه ها — طرح خود را برای پرداختن به نگرانی های فوری مالی از خانواده های طبقه متوسط در طول COVID-19 و یک برنامه بلند مدت به منظور تسهیل شغل. او نشان داد که او در حال کار بر روی یک پروژه مخفی به نام “Deverakonda بنیاد’ (TDF; thedeverakondafoundation.org) که از طریق آن او امیدوار است برای کمک به 1 لاخ تازه فارغ التحصیلان شغل. برای این Vijay اعلام کرده است بودجه از ₹1.30 کرور.

بسیاری از اعضای صنعت فیلم تلوگو آمده اند رو به جلو به انجام کمی خود را برای COVID-19 کار امداد رسانی و کمک به روزانه شرط در صنعت فیلم. Vijay نظرات خود را به اشتراک گذاشته و قصد دارد از طریق یک ویدئو empathising با وضعیت طبقه متوسط که رو تنگ تر بودجه اخراج و کاهش دستمزد به عنوان یک خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

Vijay اظهار داشت که او تا به حال راه اندازی یک اشتغال درایو یک سال پیش با امید به کمک به فارغ التحصیلان شغل. او به یاد می آورد روز خود را به عنوان یک تلاش بازیگر قبل از او بزرگ خود را از طریق شکستن تلوگو فیلم Yevade Subramaniam و Pelli Choopuluزمانی که او وابسته به پدر و مادر خود را برای امور مالی در یک زمان آنها به سختی مدیریت را به هر دو به پایان می رسد دیدار.

او گفت: TDF شده است آموزش 50 فارغ التحصیلان از لحاظ اجتماعی-اقتصادی ضعیف پس زمینه هر دو مردان و زنان در توسعه مهارت و تعداد کمی از آنها دریافت کرده اند ارائه نامه از شرکت و به احتمال زیاد به مشاغل هنگامی که محدودیت ها برداشته. Vijay اظهار داشت که تمرکز بر توانمند سازی فارغ التحصیلان به جای یک موسسه خیریه حرکت می کند.

Vijay دیگر ابتکار عمل است که به ارائه کمک به خانواده های طبقه متوسط. در بیانیه خود این بازیگر اذعان کرد که دولت و سازمان های غیر دولتی در حال انجام یک کار خوب از مراقبت از سفید جیره دارندگان کارت و کارگران مهاجر.

این TDF او گفت در نظر دارد برای کمک به خانواده های طبقه متوسط که آیا یک منبع درآمد. “اگر یک خانواده می خواهد مواد غذایی آنها می توانید به ما اطلاع و انتخاب کنید تا مواد غذایی و TDF خواهد پرداخت مبلغ به طور مستقیم به فروشگاه” ویجی گفت. برای شروع این سرویس قابل اجرا خواهد بود در آندرا پرادش و Telangana.

کسانی که نیاز به کمک های مالی اعمال می شود از طریق TDF سایت. این بازیگر خواست فقط کسانی که در شرایط وخیم به سود کمک مالی و نه محروم کردن کسانی که واقعا نیاز دارند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>