COVID-19 | ویروس مرگ و میر افزایش به شش در منطقه سیاتل ایالات متحده با هل برای تست بیشتر

شش نفر در منطقه سیاتل نفر از بیماری های ناشی از کروناویروس جدید, مقامات بهداشتی روز دوشنبه گفت: به عنوان مقامات در سراسر ایالات متحده درهم به آماده شدن برای عفونت بیشتر با تاکید بر افزایش تست ظرفیت.

دکتر جف Duchin بهداشت افسر سیاتل و پادشاه شهرستان آژانس بهداشت عمومی اعلام کرد افزایش مرگ و میر ناشی از دو مورد قبلی در واشنگتن است.

هشت نفر از 14 تعداد موارد در صلاحیت مرتبط شیوع در یک مرکز پرستاری در سیاتل و حومه کرکلند از جمله چهار مرگ و میر Duchin گفت: در یک کنفرانس خبری.

حداقل چهار نفر از شش نفر که فوت شده و یا افراد مسن و یا تا به حال شرایط بهداشتی اساسی و یا هر دو Duchin گفت.

تعداد کل موارد شناسایی شده توسط سیستم بهداشت عمومی در ایالت واشنگتن در حال حاضر در 18 بیشتر از هر دولت است. در علاوه بر این به 14 King County موارد چهار ساکنان در نزدیکی شهرستان اسنوهومیش باید آزمایش مثبت برای ویروس, مقامات گفت.

“ما انتظار می رود تعداد موارد ادامه خواهد داد به افزایش در روزهای آینده و هفته و ما در حال بدست گرفتن این وضعیت بسیار جدی” Duchin گفت.

او همچنین گفت: اکثریت قریب به اتفاق بیماران تشخیص داده شده اند خفیف تا متوسط بیماری و آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

علاوه بر تایید موارد پادشاه شهرستان حدود 29 موارد بالقوه در انتظار نتایج آزمایش پس از شماره وجود دارد می تواند به زودی افزایش خواهد داد. آزمايشات انجام شده حدود 200 نمونه در هر روز و مقامات بهداشت گفت: آنها انتظار می رود به افزایش تعداد تست به حداقل 1000 در روز در آینده نزدیک.

Duchin گفت: شهرستان بود نه توصیه تعطیلی مدارس یا لغو هر گونه حوادث در این نقطه است.

“شما می توانید انتظار می رود بیش از دو هفته آینده به شنیدن بیشتر از ما در مورد جامعه اقدامات کاهش و زمان مناسب برای انجام آن است.” “ما نمی توانیم انتظار مردم برای رفتن به ماه و ماه بدون رفتن به محل کار بدون رفتن به مدرسه,” او گفت:.

یکشنبه, تعداد تایید و presumptive موارد در ایالات متحده افزایش یافته است به 91, مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت. بسیاری از کسانی که در میان مردم عودت به ایالات متحده, و یا از الماس شاهزاده کشتی کروز قبلا قرنطینه در ژاپن و یا از چین در شهر ووهان که در آن شیوع جهانی نشات گرفته است.

تعداد احتمالی موارد گزارش شده توسط متحده اما هنوز رسما تایید توسط CDC بود در 27 از هفت گذشته. CDC را تایید تست ارسال شده توسط متحده خود را تشخیص. تا کنون 10 ایالت از جمله کالیفرنیا و نیویورک تایید کرده اند یا مفروض موارد است.

کیت های آزمایش

بازارهای سهام ایالات متحده به طور خلاصه مقایسه دستاوردهای پس از اعلام افزایش مرگ و میر اما بسته بالاتر – S&P 500 با 4.6% داو جونز 5 درصد و نزدک با 4.5%. بازارهای جهانی سهام به حال weeklong اسلاید هفته گذشته در coronavirus نگرانی.

فرماندار نیویورک اندرو کومو استقبال CDC تصمیم گیری اجازه می دهد نیویورک برای تست این ویروس است که به کشته شدن بیش از 3000 نفر در سراسر جهان از آن پدید آمده در چین در ماه دسامبر.

“من می خواهم به یک هدف 1000-آزمون-هر-روز ظرفیت در عرض یک هفته به دلیل, دوباره, تست بیشتر بهتر” کومو گفت: در یک جلسه در روز دوشنبه.

مقامات بهداشت فدرال گفته اند که تعدادی از کیت های آزمایش برای coronavirus خواهد بود اساسا گسترش در هفته های آینده. ایالات متحده به نظر می رسد آماده برای افزایش موارد تا حدودی به دلیل وجود خواهد داشت بیشتر تست برای تایید عفونت.

دنده محافظ و کیت تست شد و در حال توزیع به ارتش ایالات متحده با امکانات یک اولویت در توزیع به شبه جزیره کره رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley گفت: در یک جلسه.

کره جنوبی یکی از سخت ترین ضربه از کشورها با 4,335 موارد و 26 مرگ و میر.

دولت ایالات متحده نظامی آزمایشگاه مشغول به کار بودند به توسعه یک واکسن Milley گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او خواسته است شرکت های دارویی برای سرعت بخشیدن به کار بر روی توسعه یک coronavirus واکسن اما از ارائه جزئیات.

آمریکا مقامات بهداشتی باید گفت هر واکسن تا 18 ماه به دور است و هیچ درمان برای بیماری تنفسی اگر چه بیماران می توانند دریافت مراقبت های حمایتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود نیروی کار در شیوع بودند ملاقات با مواد مخدر مدیران شرکت در روز دوشنبه بعد از ظهر. ایالات متحده وزیر بهداشت الکس آذر گفت که دولت در حال کار بر روی زنجیره تامین چالش هایی برای شرکت های داروسازی در پاسخ به کروناویروس به عنوان بسیاری از مواد تشکیل دهنده فعال از چین آمده.

کاخ سفید همچنین انتظار می رود برای دیدار این هفته با مدیران ارشد از خطوط هوایی ایالات متحده و صنعت کروز بیش از تاثیر ویروس برای کسب و کار خود دو نفر در جریان این موضوع گفت.

شده اند وجود دارد بیش از 87,000 موارد در سراسر جهان و نزدیک به 3 ، 000 مرگ و میر در 60 کشور, سازمان بهداشت جهانی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید