COVID-19 | بازدید ویروس نیویورک و لس آنجلس و مناطق; کنگره آمریکا برای ارائه بودجه اضطراری

جدید تایید موارد coronavirus گزارش شد در روز چهارشنبه در مناطق اطراف این دو شهر پرجمعیت ترین در ایالات متحده آمریکا – چهار نزدیکی نیویورک و شش در لس آنجلس – و کنگره آماده شد به ارائه میلیاردها دلار بودجه اضطراری برای مبارزه با این سرعت گسترش بیماری است.

سه نفر از اعضای خانواده و همسایه از آلوده نیویورک را مثبت آزمایش آوردن مجموع در ایالت نیویورک به شش, مقامات گفت. حدود 1000 نفر در حومه شهرستان Westchester شمال شهر که در آن خانواده زندگی می کند تحت self-قرنطینه سفارشات به دلیل قرار گرفتن در معرض ویروس فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت.

“ما اگر هر چیزی در حال overcautious. آقای کومو گفت.

در سواحل غربی لس آنجلس, مقامات اعلام کرد شش جدید تایید مربوط به سفر موارد در لس آنجلس از جمله سه نفر که به شمال ایتالیا یکی از مکان های سخت ترین آمار جهانی شیوع ویروس است که باعث بیماری تنفسی به نام COVID-19.

از شش و تنها یک نفر در بیمارستان بستری شده است. دیگر پنج دوره نقاهت در خانه انزوا.

لس آنجلس اعلام محلی اورژانس و اضطراری برای بهداشت عمومی در نظر گرفته شده برای گسترش و شتاب آمادگی کردند.

در واشنگتن قانونگذاران ایالات متحده رسیده هر دو حزب توافق بر روی یک $8.3 میلیارد اضطراری لایحه به صندوق کمک به تلاش ها برای مهار ویروس کنگره aide گفت. این لایحه خواهد بود معرفی شده در مجلس نمایندگان ایالات متحده بعد از آن در روز چهارشنبه.

هنگامی که مجلس تصویب این لایحه در مجلس سنا است که انتظار می رود به سرعت وارد عمل شده به طوری که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند نشانه ای از اندازه گیری به, قانون, قرار دادن بودجه به این خط لوله برای مبارزه با ویروس.

بیش از 3 میلیارد دلار خواهد بود اختصاص داده شده به تحقیق و توسعه از coronavirus واکسن, کیت های آزمایش و درمان. و در یک پیشنهاد به همچنین کمک به کنترل گسترش ویروس در خارج از ایالات متحده $1.25 میلیارد دلار خواهد بود برای تلاش های بین المللی, دستیار گفت.

دولت در حال کار اجازه می دهد تا آزمایشگاه های خود را برای توسعه coronavirus آزمون و بدون به دنبال تصویب قانونی برای اولین بار ایالات متحده, وزیر بهداشت الکس آذر گفت.

آخرین اطلاعات https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/cases-in-us.html از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) ذکر شده 129 تأييد و فرض موارد در ایالات متحده از قبلی 108.

آنها 80 گزارش توسط مقامات بهداشت عمومی در 13 ایالت به علاوه 49 در میان مردم عودت از خارج از کشور با توجه به CDC سایت.

کلاس لغو

روز سه شنبه گفته است که یک مرد در 50s که زندگی در شهر نیویورک و حومه و با این نسخهها کار در منهتن قانون شرکت آزمایش مثبت برای ویروس دوم شناسایی مورد در دولت است.

این چهار نفر شامل سه نفر از اعضای خانواده از آن مرد است که در بیمارستان بستری شده و یک همسایه. مقامات بهداشت گفت: یکی از فرزندان او بود و یک دانشجو در دانشگاه یشیوا که لغو کلاس به عنوان یک اقدام احتیاطی.

بستری بیمار بود نه سفر به کشور با تعداد زیادی از موارد است. شیوع این بیماری آغاز شد و در چین در ماه دسامبر و در حال حاضر در حال حاضر در حدود 80 کشور و سرزمین های, کشته شدن بیش از 3000 نفر است. اولین نیویورک مورد هفته گذشته گزارش شد که یک زن بود که در بازگشت از ایران که حداقل 77 نفر کشته شده اند.

آقای کومو گفت: حدود 300 نفر از دانشجويان نیویورک کالج سیستم های کسب و کار و CUNY بودند که به یاد می آورد از پنج کشور چین, ایتالیا, ژاپن, ایران و کره جنوبی — خواهد بود و پرواز در اجاره هواپیما و سپس قرنطینه می شود و به مدت 14 روز.

کارولینای شمالی شد 13th دولت به گزارش یک مورد در روز سه شنبه. کسی تا به حال بازدید از یک خانه سالمندان در منطقه سیاتل از ایالت واشنگتن که در آن نه نفر از 27 نفر گزارش شده که از شنبه متصل شد به بلند مدت تسهیلات برای افراد مسن. نه نفر فوت کرده اند در شمال غربی اقیانوس آرام در وزارت امور خارجه.

منطقه سیاتل بزرگترین غلظت از coronavirus موارد شناسایی شده تا به امروز در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید