COVID-19 | واشنگتن خانه سالمندان در مستند پس از دو مورد از ویروس یافت می شود; دو نفر دیگر را تایید کرد

یک خانه سالمندان در نزدیکی سیاتل قفل شده است و پس از ساکن و یک کارگر داشت و به coronavirus مقامات در گفت و دو نفر دیگر موارد در این منطقه تایید شد در روز یکشنبه.

مقامات با King County بهداشت عمومی گفت: دو تا از آخرین موارد درگیر مردان در 60s خود را با زمینه مسائل پزشکی. هر دو ذکر شده در شرایط بحرانی یکی در مرکز پزشکی دره و از سوی دیگر در ویرجینیا ماسون مرکز پزشکی.

به طور جداگانه مقامات در زندگی مرکز مراقبت از کرکلند گفت: در بیانیه ای که اواخر روز شنبه که آن را پذیرش بیماران جدید و یا اجازه می دهد بازدید کنندگان و فروشندگان به تسهیلات در حالی که مقامات تمرکز بر سلامت ساکنان فعلی و کارکنان.

دو مورد در روز شنبه اعلام کرد واشنگتن مقامات دولتی درگیر یک کارگر است که در 40s خود را و در وضعیت مطلوب و 70 سال است که وجود دارد زندگی می کردند و در بیماری جدی است.

مقامات دولتی گفت اضافی 27 ساکنان خانه سالمندان و 25 کارکنان شد گزارش علائم و نشانه های این ویروس است که می تواند شبیه به این است که از شایع آنفولانزا.

“نگران اعضای خانواده و یا اشخاص مسئول ممکن است تماس با ما مرکز” بیانیه ای گفت:. “این مرکز در حال حاضر با قرار دادن یک نگه بر پذیرش نیز به طور کامل تمرکز بر ما ساکنان فعلی و همکاران.”

یک نماینده برای خانه سالمندان نمی تواند به رویترز روز یکشنبه به نظر بیشتر.

خانه سالمندان گفت: اعضای آن شرکت بالینی تیم شد و در سایت به ارائه کمک و که خانه بود در تماس با مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری های واشنگتن, وزارت بهداشت و درمان.

در روز شنبه گفته است که یک ایالت واشنگتن در 50s خود را با زمینه مسائل مربوط به سلامت شد ایالات متحده ” اول مرگ و میر از coronavirus.

بیمار که شد بیمار قبل از انقباض COVID-19 درگذشت EvergreenHealth بیمارستان در کرکلند در نزدیکی سیاتل و مقامات مطمئن نیستید که چگونه او در معرض این ویروس گفت: Jeffrey Duchin سر از واشنگتن دولت در بخش بهداشت و درمان این بیماری مسری واحد.

سرعت گسترش ویروس آلوده در اطراف 83,000 مردم در بیش از 50 کشور با حدود 70 نفر در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>