COVID-19 | که خواستار آرام چین به عنوان ویروس مرگ و میر نزدیک 1,900

مرگ و میر از این COVID-19 شیوع دوباره افزایش یافت روز سه شنبه اما چینی و بین المللی و مقامات بهداشت به دنبال آرامش جهانی اعصاب با استناد به یک مطالعه نشان می دهد که اکثر موارد خفیف هستند و هشدار بیش از حد در برابر اقدامات برای مهار این بیماری همه گیر.

تقریبا 1,900 نفر کشته شده اند و بیش از 72,000 دیگران آلوده شده توسط ویروس در چین صدها نفر در 25 کشور جهان است.

این وضعیت همچنان وخیم در کانون با مدیر یک بیمارستان در مرکز شهر ووهان تبدیل شدن به هفتمین پزشکی کارگر به تسلیم شدن به این بیماری است. اما مقامات چینی منتشر شده یک مطالعه نشان می دهد اکثر بیماران مبتلا به موارد خفیف این بیماری سازمان بهداشت جهانی گفته مقامات ميزان مرگ و مير نسبتا کم است.

این بیماری همه گیر است و باعث وحشت-خرید در سنگاپور و هنگ کنگ نگرانی در مورد کشتی کروز سفر و به تعویق افتادن نمایشگاه ها و مسابقات ورزشی و رویدادهای فرهنگی در چین و خارج از کشور.

وقوع تهدید برای قرار دادن دندانه در اقتصاد جهانی با چین فلج گسترده قرنطینه اقدامات و عمده شرکت های مانند آی فون-ساز اپل و معدن غول پیکر BHP هشدار آن می تواند آسیب خط پایین.

چندین کشور را ممنوع اعلام کرد مسافران از چین و خطوط هوایی را به حالت تعلیق در پرواز.

مقامات قرار داده اند حدود 56 میلیون نفر در سخت ضربه هوبئی مرکزی و پایتخت آن ووهان تحت بی سابقه ای مستند. دیگر شهرهای دور از مرکز را محدود کرده اند حرکات ساکنان با 14 روز خود قرنطینه برای مردم بازگشت به پکن.

رئیس جمهور چین در تماس تلفنی با نخست وزیر بوریس جانسون گفت: اقدامات چین شد دستیابی به “پیشرفت قابل مشاهده” به گفته رسانه های دولتی.

‘کمتر مرگبار تر از سارس

رسمی مرگ و میر در چین آمار 1,868 روز سه شنبه پس از دیگری 98 نفر — بیشتر در هوبئی و ووهان که در آن ویروس پدید آمده در ماه دسامبر.

Liu Zhiming مدیر هاربین بیمارستان در ووهان آن شد آخرین قربانی جرقه ابراز غم و اندوه آنلاین.

در اوایل این ماه, مرگ ووهان دکتر لی Wenliang — که مجازات توسط مقامات و صدایی زنگ در مورد ویروس در اواخر ماه دسامبر باعث خشم و خواستار اصلاحات سیاسی در رسانه های اجتماعی.

مقامات ارقام در ضمن نشان داد وجود دارد نزدیک به 1,900 جدید COVID-19 موارد است. عفونت های جدید شده اند و در حال سقوط در بقیه کشور برای دو هفته گذشته.

همچنین به عنوان خوانده شده | استرالیا به تخلیه بیش از 200 شهروندان از کشتی کروز در قرنطینه ژاپن پورت

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد که خیلی زود به بگویید اگر این کاهش ادامه خواهد داد.

یک مطالعه در میان 72,000 تایید مشکوک و بالینی تشخیص موارد نشان داد که 81 درصد از بیماران تنها خفیف عفونت. کسانی که بیشتر در معرض خطر بودند و افراد مسن و افراد با زمینه ای شرایط پزشکی.

مطالعه منتشر شده توسط چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز نشان داد که میزان مرگ و میر در ایستاده بود 2.3% کاهش به زیر یک درصد برای مردم در 30s و 40s خود را.

زونگ اتباع برجسته متخصص با چین ملی کمیسیون بهداشت به خبرنگاران گفت که 85 درصد از بیماران می تواند به بهبود “اگر آنها خوب زندگی, پشتیبانی, درمان, شرایط و مواد مغذی”.

این پژوهش اشاره کرد که توسط مقامات که گفت: COVID-19 بیماری بود “کمتر مرگبار” از پسرعموهای خود مانند سندرم حاد تنفسی (سارس) یا سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS).

اما بالاتر از آن است که میزان مرگ و میر برای آنفلوآنزای فصلی در حدود 0.1% در ایالات متحده است.

همچنین به عنوان خوانده شده | زمین صفر: مبارزه با یک ویروس دوباره

مایکل رایان سر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: شیوع بیماری بود “بسیار جدی” و می تواند رشد کند اما تاکید کرد که خارج هوبئی این بیماری همه گیر بود که “تاثیر بسیار کوچک نسبت به مردم”. شده اند وجود دارد برخی از 900 مورد در سراسر جهان با پنج مرگ و میر.

کروز نگرانی

یکی دیگر از 88 نفر تست مثبت برای این ویروس در قرنطینه الماس شاهزاده خانم کروز کشتی ژاپن افزایش تعداد عفونت به 542.

ایالات متحده عودت بیش از 300 آمریکا به مسافران در روز دوشنبه و بریتانیا تبدیل شد به آخرین کشور برای ارائه به شهروندان خود یک راه این کشتی پس از برنامه های مشابه توسط کانادا و استرالیا و هنگ کنگ و کره جنوبی.

توجه نیز تبدیل به Westerdamیک کشتی کروز در کامبوج که در آن بسیاری از 2,200 مردم روی مسافران اجازه داده شد به پیاده پس از همه در ابتدا با دریافت یک برسد.

توضیح داد |

یک زن 83 ساله زن آمریکایی بود و بعد از آن مبتلا به این ویروس در مالزی, نگرانی که دیگر مسافران آلوده شده اند ممکن است قبل از پرواز به کشورهای دیگر است.

که رد این پیشنهاد که تمام کشتی باید متوقف و پس از صدها نفر از مسافران آلوده شدند در یک کشتی خاموش ژاپن است.

“اقدامات باید انجام شود متناسب با وضعیت است. پتو اقدامات ممکن است کمک به” آقای Tedros گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>