یک فرد با یک سفر سابقه به فرانسه و هلند دارای آزمایش مثبت برای COVID-19, گرفتن تعداد کل موارد مثبت در منطقه پونا به 18 و ماهاراشترا شمارش به 42 پونا منطقه جمع آوری نیروی دریایی Kishore رم گفت: در روز چهارشنبه.

“این فرد در اواخر 20s, حال بازگشت به پونا پس از سفر به فرانسه و هلند. با این مورد پونا در حال حاضر دارای هشت COVID-19 موارد مثبت و پیمپری- – چینچواد 10” گفت: آقای رم.

نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

پونا دولت های منطقه در حال حاضر صادر مشاوره کارگردانی تمام این شرکت ها و واحدهای صنعتی برای اجازه دادن به کارکنان خود را برای کار از خانه در هر کجا که ممکن است.

به عنوان یک گام فعال مقامات شده اند و اجرای انواع اجتماعی فاصله اقدامات با بستن مدارس و کالج ها در ورزشگاه مراکز و موزه ها با مدیران هتل ها و معامله گران انجمن هر مصرف داوطلبانه تصمیم به نگه داشتن خود را از موسسات بسته به مدت سه روز برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این شهر نمادین نشانه های چنین به عنوان Shaniwarwada فورت و Dagdusheth Halwai گانش معبد شده اند به طور موقت بسته در حالی که مغازه ها در معمولا شلوغ قلب پیر پونا باید تمام سیم خود پرده.

سازمان دیده بان | COVID-19: داس و don’ts از وزارت بهداشت

پونا شهری شرکت تشکیل شده 125 تیم و پیمپری- – چینچواد شهرداری شرکت را تشکیل یکی دیگر از 50 تیم به انجام خانه نظارت بر COVID-19 مظنون در سراسر دو مدنی بدن با حدود 16,000 خانه های تحت پوشش تا کنون.

پس از 18 ژانویه در مجموع 900 نفر قرار داده شده اند و در انزوا امکانات برای نمایش ویروس علائم مانند. نمونه 779 از این بازگشت منفی در حالی که 42 آزمایش مثبت است. آزمون از دیگران انتظار.

در مارس 9, یک شهر بر اساس زن و شوهر بودند که بخشی از 40 عضو گروه تور به دبی برای اولین بار در دولت برای آزمون مثبت برای COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی