COVID-19: با پلاسما, درمان, سه, هندی-آمریکایی ها نشان می دهد بازیابی

سه هندی-آمریکایی ها بودند که به بیمارستان منتقل شد در یک وضعیت بحرانی برای COVID-19 در اینجا در حال نشان دادن نشانه هایی از بهبود پس از اینکه خون با پلاسما از بهبود coronavirus بیماران در بیمارستان منابع گفته اند.

به عنوان واکسن برای COVID-19 انتظار نمی رود که برای ماه ها و موارد جدید در حال افزایش, روزانه, پزشکان در تگزاس و در سراسر کشور در حال آزمایش یک درمان جدید بر اساس یک تکنیک قدیمی اما مطمئن نیستید اگر آن را به طور کامل موثر است.

اطلاعات | ایالات متحده خرس جهانی فشار از جدید کروناویروس موارد

این نقاهت پلاسما درمانی یک فرایند است که در پلاسمای خون از بیمار است که بهبود از COVID-19 تزریق است به یک بیمار بدحال به طوری که آنتی بادی های خاص در حال حاضر در خون بهبود فرد می تواند کمک به مبارزه با عفونت. آنتی بادی ها پروتئین در خون است که مبارزه خاص باکتری ها و ویروس ها.

کم خطر درمان

در صورت عدم وجود واکسن و پزشکان و دانشمندان به دنبال نقاهت پلاسما چرا که در نظر آنها آن را کم خطر و دلیل آن موثر بوده است در گذشته بوده است ،

پنج بيمار در بیلور سنت لوک مرکز پزشکی در هوستون — بخشی از Baylor College of Medicine — درمان شده اند با نقاهت پلاسما گفت: Ashok Balasubramanyam معاون علمی یکپارچه سازی و ارتباط دین در امور علمی در Baylor College of Medicine.

مدرسه نیز مجاز به انجام یک کارآزمایی بالینی می رود برای شروع در عرض چند هفته.

سه هندی آمریکایی COVID-19 بيمار — آن را حرفه ای روهان Bavadekar, Lavanga Veluswamy و Sushm سینگ در حال درمان در St luke’s مرکز پزشکی در هوستون پیدا کرده اند و به تازگی بهبود اهدا کنندگان با همان گروه های خونی برای انتقال پلاسما.

با توجه به بیمارستان منابع آنها در حال نشان دادن نشانه های مثبت از بهبود و بیشتر در انتظار اهدا کنندگان برای دور جدید انتقال پلاسما.

“واکسن به صورت گسترده استفاده می کنند در مورد 12-18 ماه و ما لازم نیست که به صبر گفت:” لولا Adepoju یک خدمات سلامت محقق در دانشگاه هوستون دانشکده پزشکی.

“…در حالی که کسانی که واکسن در حال توسعه هستند و چه می توانیم بکنیم ؟ (نقاهت پلاسما) درمان قطعا یکی از آن چیزهایی که ما در واقع می تواند به دنبال, گفت: محقق.

غذا و دارو است که هنوز به تصویب درمان است اما اجازه می دهد اولیه بالینی. چرا که این دادگاه ها محدود پزشکان سراسر کشور همچنین می توانید درخواست برای FDA اجازه استفاده از درمان شدید COVID-19 موارد است.

هفته گذشته FDA شنود گذاشته کلینیک مایو به رهبری و هماهنگ کردن تلاش و ارزیابی درمان اثربخشی.

پس از آن در بیمارستان سیستم های سراسر کشور ثبت نام کرده اند از طریق کلینیک مایو برای شروع درمان بیماران مبتلا به نقاهت پلاسما.

روز پنج شنبه یک بیمار در Austin دریافت نقاهت پلاسما تزریق برای اولین بار در شهرستان saids جف Yorio یک متخصص خون و متخصص در تگزاس سرطان که کمک گرفتن از برنامه های آغاز شده در آستین.

“البته همه ما می شود بسیار امیدوار در مورد درمان این Yorio گفت. اما در همان زمان ما نیست واقعا می دانم که چگونه موثر این خواهد بود در مقایسه با انواع دیگر از چیزهایی که ما در حال حاضر در حال انجام است.

Yorio گفت: برنامه شناسایی کرده است حداقل پنج دیگر Austin بیماران مبتلا شدید یا موارد تهدید کننده زندگی از COVID-19 که پزشکان می خواهند به درمان با پلاسما. FDA تایید کرده است بیماران در عرض چند ساعت از دریافت یک درخواست او اضافه شده است.

“ما در حال شناسایی مطلق بیماران بدحال اول Yorio گفت. اگر ما قادر به دریافت بیشتر پلاسما وجود دارد که در دسترس, سپس, شاید ما می خواهم که قادر به گسترش است که بیشتر به بیماران دیگر.

پلاسما آمد از آستین بانک خون ما از خون است که در ارتباط با بیش از 20 بالقوه پلاسما اهدا کنندگان که از بهبود COVID-19 — و این تعداد باید به رشد به عنوان کلمه در مورد این برنامه می شود گفت: نیک Canedo سخنگوی ما خون است.

اهدا کنندگان برای نقاهت پلاسما باید دریافت آزمایشگاه-تایید تست مثبت برای coronavirus یا تست مثبت برای COVID-19 آنتی بادی پس از بهبودی و علامت-رایگان برای مدت حداقل 28 روز قبل از اهدای, Canedo, گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از اهدا کنندگان بالقوه شده اند قادر به گرفتن تست شده برای coronavirus چرا که علائم خود را نمی شد به اندازه کافی شدید به واجد شرایط برای یکی.

کسی که در ابتدا تست های مثبت و سپس یک تست دوم برای coronavirus که می آید و منفی می تواند کمک مالی پس از علامت-رایگان برای 14 روز Canedo گفت.

پلاسما گیرنده باید از همان نوع خون گروه به عنوان اهدا کننده.

این اولین بار است که پزشکان با استفاده از پلاسما برای مبارزه با بیماری های عفونی قبل از واکسن توسعه یافته است. تکنیک استفاده شده برای درمان تب هموراژیک در سال 1979 و اسپانیایی آنفلوانزا در سال 1918 Adepoju گفت و آن را کمک به کاهش مرگ و میر در هر دو بوده است ،

اما زمانی که نقاهت پلاسما استفاده شد و برای درمان ابولا در سال 2014 در گینه سیرالئون و لیبریا تحقیقات نمی پیدا کردن آن موثر باشد.

با FDA برکت پزشکان نیز در تلاش برای درمان COVID-19 بيمار با هیدروکسی کلروکین یک داروی معمول برای درمان مالاریا و لوپوس نشان داده است که در تحقیقات محدود — بالقوه به سرعت بازیابی.

اما آن را با خطرات: اداره در دوزهای بالا این دارو می تواند باعث آریتمی های قلبی و ایست قلبی گفت: کریستین موندی رئیس بخش بیماری های عفونی در دانشگاه تگزاس در Austin در دل دانشکده پزشکی.

در جهان رمان coronavirus را کشته است 114,215 مردم و آلوده بیش از 1.8 میلیون نفر در سطح جهان است. آمریکا بیشترین تعداد عفونت در 557,300 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید