COVID-19: ووهان دکتر که به تعویق افتاد عروسی به درمان بیماران می میرد

29 ساله چینی که به تعویق افتاد عروسی خود را برای درمان بیماران مبتلا مرگبار coronavirus درگذشت درمان آنها را پس از آلوده شدن توسط ویروس نهم مرگ و میر در میان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کار برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

همچنین به عنوان خوانده شده | Coronavirus: مرگ و میر در چین لمس 2,200

دکتر پنگ Yinhua, دکتر, از ووهان بیمارستان که در درمان بیماران مبتلا به کروناویروس درگذشت پنج شنبه شب با توجه به سلامت اداره است.

Peng تنفسی حاد مراقبت های پزشکی حرفه ای آلوده شد در حالی که کار برای مبارزه با این رمان coronavirus در اولین کسانی بیمارستان Jiangxia منطقه ووهان. او به بیمارستان منتقل شد on ژانویه 25 و انتقال به ووهان Jinyintan بیمارستان برای درمان در ژانویه 30.

“پنگ Yinhua یک خط مقدم در Jiangxia برای اولین بار در بیمارستان ویروس کانون #ووهان درگذشت #COVID19 در پنج شنبه شب. او قبلا با تاخیر مراسم عروسی خود را به عنوان او می خواست برای درمان بیماران مبتلا به این بیماری در بیمارستان” دولتی جهانی بار در توییتی در روز جمعه.

او از این ویروس وجود پزشکان تمام تلاش ها برای صرفه جویی در زندگی خود.

 

چینی بهداشتی مقامات خواسته اند سازمان بهداشت و درمان به درخواست برای افتخار شهید برای مرحوم کادر پزشکی به جانبازان امور مقامات و آسایش خانواده های متوفی و کمک به حل مشکلات خود و همچنین کشتزارهای داستان از کسانی که زندگی خود را قربانی طول اپیدمی دولتی صدای آمریکا خبر داد.

Li Wenliang این 34 ساله چینی که یکی از اولین کسانی که به صدای زنگ در مورد جدید شیوع بیماری درگذشت در تاریخ 7 فوریه.

همچنین به عنوان خوانده شده | چین رسانه ها و حقیقت گفتن در یک بحران

Li ارسال پیام به پزشکی-فارغ التحصیلان مدرسه گروه در تاریخ 30 دسامبر هشدار داد که هفت بيمار شده بود در قرنطینه ووهان بیمارستان مرکزی پس از پایین آمدن با یک بیماری تنفسی است که به نظر می رسید مانند سارس coronavirus. اما ووهان پلیس مواخذه و سکوت Li.

قبلا دکتر Liu Zhiming رئیس هاربین بیمارستان تسلیم به ویروس. در همان روز لیو فن ارشد, پرستار, بیمارستان, درگذشت, همراه با پدر و برادرش به علت ویروس.

ملی چین کمیسیون بهداشت قبل از آن گفت که در مجموع 1,716 پزشکی کارگران به قرارداد عفونت به عنوان 11 فوریه.

پنگ مرگ می کشد مرگ و میر در میان کارکنان پزشکی به نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>