COVID-19: Yashraj Mehra و Rishi Rich را ‘Kanipatu’ موزیک ویدیو جشن بمبئی انعطاف پذیری

این تلوگو کلمه “kanipettu’ (که به معنی ‘دیده بان’ یا ‘صبر’) الهام بخش در پشت رپر Yashraj Mehra و تولید کننده موسیقی Rishi Rich جدید هیپ هاپ آهنگ ‘Kanipatu که آنها بر کار به عنوان یک سرود که جشن انعطاف پذیری بمبئی و خود را در خط مقدم کارگران در طول COVID-19 مستند.

به سرحال آهنگ همراه با انیمیشن توسط Travis ورما و حلقه ها در یک توجه داشته باشید از امید و مثبت ترغیب شنوندگان به انتظار غیر منتظره از حداکثر شهرستان یک بار دیگر به زودی.

این آهنگ که نوشته 20 ساله رپ Yashraj صحبت می کند از تمایل خود برای شکستن هنجار و خود را علامت بزنید. این آهنگ نیز می پردازد ادای احترام به شهر بمبئی و برجسته چگونه آن را افزایش می یابد تا به هر گونه بحران و معاملات با چالش ها است.

Yashraj Mehra

Yashraj می گوید در مورد آهنگ “Kanipatu این است که من را در پشتکار Mumbaikars و چگونه ما مطرح شده توسط این جنگل مانند شهر. Mumbaikars اند می گویند هرگز-مرگ-نگرش وجود دارد رقابت بریده گلو و شهر رشد در اصل “بقای اصلح’. ‘Kanipatu’ من درود می فرستم به این شهر مبارزه با روح.”

COVID-19: Yashraj Mehra and Rishi Rich’s ‘Kanipatu’ music video celebrates Mumbai’s resilience

بحث در مورد چگونگی همکاری با Yashraj آمد, Rishi Rich به یاد می آورد که او در استودیو ساخت ضرب و شتم برای ‘Kanipatu’ زمانی که دوست خود را Aayushman کاهش یافته بود: “او دوست داشت صدا و به من گفت که او مدیریت یک هنرمند جوان است.” Ayushman بعد ارسال Rishi دمو آهنگ Yashraj پس از آن دو ملاقات کرد و Rishi تحت تاثیر قرار گرفته بود Yashraj استعداد و انرژی است.

‘Kanipatu’ منتشر شد با شکستن سر و صدا و سوابق موجود در یوتیوب و دیگر پیشرو موسیقی پخش سیستم عامل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>