COVID-19 | خود را مستند پادکست توصیه ها عبارتند از فضانوردان ناسا, هندی دانشمندان و بیشتر

سیاره زمین است که در میان بسیاری خوبی تولید را نشان می دهد تلویزیون. بکر, تصاویر درخشش در روایت و بیشتر از همه دیوید مستند تسکین دهنده صدای آن را تقریبا جهانی جذاب مجموعه مستند. عدم وجود تصاویر در سی زمین پادکست را کاهش غنای خود را.

تولید کنندگان در حال حاضر استفاده از صدا متوسط بسیار خوبی برای حمل و نقل شما را به مکان های که در آن داستان گستراند — از جمله برخی از نقاط در این سیاره است. در نیم ساعت هر قسمت تلاش می کند تا شما را در درک ارتباط خود را با جهان است. وجود دارد چند لحظه در سیاره زمین است که حرکت شما را به اشک و این پادکست متفاوت است.

قسمت طول: 30 دقیقه (به طور متوسط). موجود در: bbcearth.com, Spotify, اپل پادکست ها و بیشتر.

این است که احتمالا در میان سرگرم کننده ترین علم پادکست وجود دارد. میزبانی شاد استرالیا علم روزنامه نگار وندی Zukerman هر قسمت به بررسی یک به طور گسترده ای برگزار شد و ایده است. این قسمت شروع می شود با معرفی محبوب اطلاعات (یا در اکثر موارد اطلاعات غلط) و Zukerman از طریق تحقیق و مصاحبه با کارشناسان در این زمینه نشان می دهد حقایق و دروغ در مورد آن. این موضوعات شامل ساخت اهرام مصر, تفاوت بین مردان و زنان عملکرد مغز و یکی که بیشتر مربوط در حال حاضر: Coronavirus. چه چیزی باعث این موضع یکی از بسیاری از علوم پادکست دسترسی به آن است. آن را نمی ممکن است مراقبه مانند BBC Earth, پادکست, اما Zukerman آسان واژگان و طنز آمیز روایت علم در مقابل سرگرم کننده و همچنین آموزنده است.

قسمت طول: 30+ دقیقه (به طور متوسط).

قابل دسترس در: gimletmedia.com گوگل, پادکست, Spotify و بیشتر.

COVID-19 | Your lockdown podcast recommendations include NASA astronauts, Indian scientists and more

این پادکست رسمی از مرکز فضایی جانسون ناسا در هوستون ، و آن است که توسط Gary اردن ناسا امور عمومی افسر سابق روابط خارجی متخصص برنامه. برخی از درخشان ترین ذهن ما ” آژانس فضایی در این پادکست بحث در مورد طیف وسیعی از موضوعات: از آنچه در آن است می خواهم به راه اندازی یک هدف به چه نوع از غذا خوردن فضانوردان در فضا است. اردن معمولا به ارمغان می آورد به نشان می دهد او یک فضانورد برای به اشتراک گذاشتن یا او را دست اول تجربه بودن در فضا. برای بسیاری از شما که می دانید این کار از فضانوردان تنها از طریق هالیوود, این پادکست ممکن است الهامی و جذاب است.

قسمت طول: 50+ ساعت (به طور متوسط).

قابل دسترس در: nasa.gov اپل پادکست ها و بیشتر.

نمی توان آن را تعجب آور نیست اگر بسیاری از شما می دانید بیشتر در مورد ناسا از ISRO. چرا که وجود دارد این است که اطلاعات بسیار کمی در مورد ISRO که به راحتی می توانید دسترسی داشته باشید. Narayan پراساد را, پادکست, NewSpace هند تلاش برای پر کردن این جای هند به فضا پرتاب كرد. در هفته ای دوبار پادکست او مصاحبه کارشناسان (از جمله نویسندگان, محققان, دانشمندان و وکلا) را برای ریختن به نور در آن کمتر مورد بحث و بررسی حوزه های مربوط به برنامه های فضایی. مهمانان تا کنون در این پادکست شامل سابق ISRO دانشمند Arup Dasgupta, علم سردبیر سیم Vasudevan Mukunth و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Antrix شرکت Rakesh Sasibhushan.

قسمت طول: 40+ ساعت.

موجود در: اپل, پادکست, Spotify و بیشتر.

ما خیلی دوست دارم به می دانم که چگونه شما مشغول نگه داشتن در خانه. به ما بگویید چه شما در حال تنظیم در به در metro@thehindu.co.in

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید