COVID مستند: A. P. تشدید افروزی پس از دادگاه عالی مسائل جهات به زور برای یک ماه

آندرا پرادش دولت شدت یافته است افروزی در خیابان ها برای جلوگیری از گسترش COVID به عنوان دادگاه عالی صادر شده برخی جهات به عنوان یک اقدام موقت با در نظر گرفتن شناخت از این موضوع خود را در آن. رئیس دادگستری J. K. Maheswari و عدالت M. Qglaser Murthy دستور داد که جهت باید در نیروی برای یک ماه از مارس 26.

همچنین بخوانید: ساعت تماس برای تکمیل مستند از کل کشور برای 21 روز

مهم ترین یکی از 14 دستورالعمل صادر شده توسط دادگاه است که اجازه نمی دهد هر گونه جرم جمع آوری و در دولت مرزهای هر دو A. P. و Telangana و ماموران هر دو کشور باید به دنبال ملی پروتکل آن و یا در غیر این صورت مربوط به حمل و نقل عمومی و قرنطینه و انجام تست های لازم و به علت مراقبت از زنان با کودکان و زنان باردار است.

دادگاه دستور دولت برای اطمینان از در دسترس بودن N-95, ماسک, دستکش استریل نشاسته پوشاک PPE و دیگر اقلام ضروری به پزشکان و امدادگران و برای مراحل را برای نگهداری از فاصله اجتماعی بین کودکان در بازداشتگاه خانه.

یکی دیگر جهت مهم است که تمام موارد که در آن دستور موقت تصویب شد توسط HC و منطقه دادگاه مدنی, دادگاه, دادگاه خانواده و کار دادگاه و صنعتی و دیگر دادگاههای بیش از آن (HC) دارای قدرت نظارت و اقامت تمام شده دو هفته قبل و یا با توجه به پایان می رسد و یک ماه ادامه خواهد داشت در عمل برای یک دوره بیشتر از یک ماه است.

وثیقه و تعلیق اعطا شده در پرونده های جنایی (anticipatory و یا به طور منظم) به احتمال زیاد منقضی عرض یک ماه تمدید خواهد شد برای یک دوره بیشتر از یک ماه است.

همچنین بخوانید: صفحه اصلی امور وزارت SOP برای حفظ تامین کالاهای ضروری

مناقصه نه نهایی نباید اثر داده برای یک ماه و این روند ممکن است از سر گرفته پس از پایان مستند.

HC بیشتر دستور داد که اطلاعات مربوط به بیماران تحت بررسی سلامت باید به شدت محرمانه نگه داشته فقیر و بیماران نمی تواند تبعیض قائل است.

علاوه بر این به حاشیه رانده و فقیر بود با توجه به دسترسی به مراقبت های بهداشتی و مواد غذایی ارائه شده به طوری که آنها نه خواب با معده خالی در شب. اولویت این است که به توان به ارائه امکانات کافی برای پلیس و پزشکان و امدادگران و دیگران درگیر در COVID مهار و مراحل به صورت گرفته برای مهار این تهدید در کاکینادا ویساکاپاتنام و Krishnapatnam پورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید