مرکزی کنترل آلودگی هیئت مدیره (CPCB) کشیده تا 14 نیروگاه های حرارتی برای نه مطابق با 31 دسامبر 2019 مهلت برای محدود کردن تولید گازهای گلخانه ای دی اکسید گوگرد.

5 این گیاهان در هاریانا 3 در پنجاب 2 در اوتار پرادش 2 در آندرا پرادش 2 در Telangana و 1 در تامیل نادو با مجموع ظرفیت حدود 15 GW که از دست رفته مهلت.

مرحله به مرحله-رویکرد

به حد ذرات ماده دی اکسید گوگرد و اکسید نیتروژن انتشار از نیروگاه های حرارتی هند در محل قرار داده و مرحله به مرحله-رویکرد که هدایت 440 زغال واحد — مسئول درباره 166,000 مگاوات برق را به در محل قرار داده و اقداماتی را برای محدود کردن آلودگی دسامبر 2022.

با این حال 11 گیاهان در 300 متر شعاع دهلی نو شد مطابق با 31 دسامبر 2019 به دلیل کیفیت بد هوا در این شهر و همچنین اطراف Gangetic ساده.

برخی از آنها ادعا کرد که در محل مجموعه این فرایند برای دستیابی به آنفولانزا-گاز desulphurisation تکنولوژی که در آن به دیگران گفت: آنها هنوز به جایزه مناقصات. تنها یکی از این گیاهان در واقع پیاده سازی فن آوری برای محدود کردن تولید گازهای گلخانه ای.

درخواست در NGT

عدم رعایت توسط نیروگاههای حرارتی در حال انجام اختلاف در حال رقابت در ملی سبز از طریق دادگاه دادخواست واصل در مارس 2017.

وجود مداوم پرونده در دیوان عالی کشور در مورد پسوند داده شده به این گیاهان است.

14 گیاهان داده شده است تا پایان این ماه به توضیح به CPCB چرا آنها نمی انطباق با هنجارها و چرا عمل باید گرفته نمی شود.

این CPCB قدرت برای تحمیل جریمه تند یا بسته یک واحد تحت مقررات حفاظت از محیط زیست عمل می کنند.

به عنوان در هر مرکز علوم و محیط زیست (CSE) تخمین می زند این هنجارها می تواند کمک به کاهش ساعت انتشار گازهای گلخانه ای در حدود 35 درصد NOx انتشار حدود 70 درصد SO2 تولید گازهای گلخانه ای توسط بیش از 85 درصد توسط 2026-27 در برابر یک کسب و کار به عنوان معمول سناریو با هیچ کنترل آلودگی فن آوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی