شاخص تورم مصرف کننده — M خواستار حسابرسی از تاج میر

حزب کمونیست هند-مارکسیستی (CPI-M) دولت عضو دبیرخانه Ch. Babu Rao است خواستار حسابرسی از COVID-19 مرگ و میر رخ داده است که در منطقه کریشنا.

در بیانیه ای در ژوئن 26, آقای رائو گفت که تعداد مرگ و میر در منطقه کریشنا بالاتر از دولت ملی و متوسط است. “در حالی که آن را 3.18% در سطح ملی میزان مرگ و میر می ایستد در 1.24% در سطح دولت است. 34 درصد از کل مرگ و میر در کشور بودند از منطقه کریشنا. این یک واقعیت نگران کننده است که 59 درصد موارد مثبت و 60 درصد مرگ و میر ثبت نام کرده بودند در ماه ژوئن به تنهایی. در حالی که بهبود میزان 56 درصد در سطح ملی آن را تنها 44 درصد در منطقه کریشنا. هر دو جوان و سالخورده بودند تسلیم شدن به ویروس” او اشاره کرد.

“با توجه به این شرایط دولت باید با تشکیل یک سطح بالا تیم پزشکی برای بررسی مرگ و میر,” او گفت:.

شناسایی اولیه و ثانویه مخاطبین از موارد مثبت است آهسته و بهداشت کار در مکان های که در آن موارد مثبت گزارش شده بوده است نه پیشرفت به اندازه کافی او گفت:. او از دولت برای تمدید کمک مالی به خانواده های کسانی که جان با توجه به COVID-19. “مواد غذایی مغذی باید ارائه شده به خانواده های کسانی که در خانه قرنطینه. بیشتر پزشکان و کارکنان و بودجه باید اختصاص داده شود و تعداد بیمارستان ها باید افزایش یافته است,” او گفت:.

او که به دنبال اطلاعات در مورد موارد مثبت و مرگ و میر قرار می گیرد قبل از عمومی به صورت شفاف.

“دولت برای اطمینان از هماهنگی میان همه بخش. رسمی ماشین آلات باید دست در کنترل این بیماری همه گیر” او اضافه شده است.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>