‘دیوانه’ خاطرات

آن است که در سال 10 ژوئن به طور دقیق پس از پادشاه شوخ طبعی دیوانه موهان گذشت. خاطرات سیل آمد — در مورد او بازی می کند و این نویسنده را در تعامل با او. من تا به حال نام او را به تلاش و راه اندازی یک جلسه با او برای جوان نقاشی هنرمند S Prahladh (https://www.thehindu.com/todays-paper/tp-features/tp-fridayreview/passion-beyond-his-years/article31587244.ece). پس از دیده می شود تعداد کمی از نقاشی های او می خواست به مربی پسر. اما این نشست هرگز اتفاق افتاده است به عنوان موهان در گذشت ناگهانی.

تولد دزد دیوانه

آن شب سفر به Marundeeswarar معبد در Tiruvanmiyur خود را برای دیدار با دوستان نزدیک و مربی S راوی که تبدیل به یک تعریف لحظه در Rangachari موهان زندگی. پس از آن بود که او شروع به نوشتن اسکریپت برای اولین بار خود را بازی. بازی کردن برای یک بسته بندی مخاطبان در Mylapore هنرهای زیبا در سال 1974 ‘دیوانه دزد در Palavakkam’ تبدیل به یک پر شور آمار و شات موهان به محل موردتوجه وتماشای عموم. ‘دیوانه’ بیش از حد به او گیر تمام عمر خود را.

Janaki معلم

(Karpagavalli مدرسه Mylapore)

او بود که کشف شش سال, استعداد برای درام و انتخاب او برای نقش Veera Pandiya Kattabomman در مدرسه عملکرد سالانه. او به او آموخت و گفت و گو و عملکرد او فوق العاده بود. در بازگشت موهان به نام هر قهرمان خود را در بازی به عنوان Janaki.

سگ ترس

این یک بسته از سگ که به معنای واقعی کلمه سوار موهان از کار شرکت های بزرگ. پس از اواخر شب خود را انجام وظیفه در Sundaram کلیتون موهان خواهد سوار در Lambretta تمام راه را از کارخانه در Padi به خانه اش در Mylapore. از Gemini روگذر و حق را از طریق به TTK جاده چند سگ را تعقیب او هر شب. آنها می تواند به معنای واقعی کلمه انتخاب کنید تا splutter از lamby آن را به عنوان عبور از MG جاده ها است. موهان تا به حال ترس برای سگ و داشتن به سمت دو چرخ با پا تا ثابت بیش از حد از یک شکنجه است.

‘او’ است داماد

موهان بود گذراند داستان برای Kathadi Ramamurthy محبوب ضربه Ayya اما Ammamma.’ رو به با موفقیت آن صاحبان Kumudam می خواستم آنها را به ارائه آن در سالن. پس زنان اجازه نداشتند در داخل Kumudam محل در آن روزها دیوانه موهان donned نقش ‘Janaki در این بازی که روز است. آن هم موهان نامزدی بود که برنامه ریزی شده با Kumudam Parthasarathy شویم. به جای موهان و خانواده اش به طور رسمی “دیدن دختر’ Parthasarathy و خانواده اش را دیدم نگر داماد به عنوان یک زن. Parthasarathy بعدها معرفی موهان به مخاطبان در نتیجه: . “این ” Janaki’ ما ‘Mapillai.'”

گورستان جلسه

این یک شانس ملاقات با کمال حسن در سنت مری جاده گورستان که علتش دانه برای اسکریپت از Apoorva Sagodarargal. دو روز بعد از توافق امضا شده بود برای این فیلم با موهان به عنوان اسکریپت نویسنده است. “زمانی که من در حال حاضر درام کمال من است کارت ویزیت. برای من در خارج از کشور برنامه های او این است که ویزای من. و وتر مشترک بین ما است ‘طنز”‘ Mohan یک بار گفت: این نویسنده در سه دهه ارتباط با کمال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>