ایجاد زیرساخت در U. P., Bihar به decongest بمبئی: Sena

شیو سنا روز دوشنبه آمار در اتحادیه Mnister Nitin کرد این سخنان در نیاز به decongest بمبئی گفت: اگر شهرهای هوشمند مانند بمبئی و پونا ایجاد شده در اوتار پرادش و بیهار به تراکم جمعیت در این کشور سرمایه مالی را به طور طبیعی پایین آمده است.

همچنین بخوانید: شرکت طرح به استخدام 15-20 لاخ مردم: اوتار پرادش سانتی متر یوگی Adityanath

سرمقاله در سنا سخنگوی Saamana ادعا کرد که تقریبا 1.50 لاخ کارگران مهاجر که رفت به مکان های مادری خود در طول این مستندرا بازگشت به ماهاراشترا آنها به عنوان “انجام هر گونه کار” بازگشت به خانه.

بمبئی شده است به طور قابل توجهی کمک به ملی خزانه داری اما آن را “نمی کردم با توجه به اشتراک گذاری از دریافت کمک مالی از مرکز” در جنگ علیه COVID-19آن را ادعا کرد.

همچنین بخوانید: بازگشت به خانه در U. P., پیشنهاد کار نگرانی کارگران مهاجر

آقای مقامات آمریکا ماه گذشته گفت: این که نیاز به decongest بمبئی به عنوان پرجمعیت شهرستان با آن مواجه است “عواقب فاجعه بار” با اشاره به نصب coronavirus موارد است.

در پاسخ سنا در روز دوشنبه گفت: “اگر شما ایجاد شهرهای هوشمند مانند بمبئی و پونا در اوتار پرادش و بیهار تراکم جمعیت بمبئی و پونا پایین خواهد آمد به طور طبیعی. شغل باید ایجاد شده در این کشورها ،

آقای کرد نگرانی را به طور خودکار رسیدگی شود اگر این کشورها ایجاد بیشتر و بیشتر زیرساخت های مراتی انتشار گفت.

“تقریبا 1.50 لاخ کارگران مهاجر بازگشته اند به ماهاراشترا دوباره در طول مستند دوره است. آنها لازم نیست که هر کار را در خود بومی متحده است. دلیل آن این است که توسعه رسیده است این کشورها آن را گفت.

برخی از هفت به هشت لاخ کارگران مهاجر رفت و برگشت از بمبئی به اوتار پرادش, Bihar, West Bengal و Odisha (در طول مستند) آن اشاره کرد.

‘مهاجران بازگشت’

“نزدیک به سه لاخ چپ از پونا و در حال حاضر آنها شروع به بازگشت. این چیزی است که افزایش بار در بمبئی و پونا Uddhav Thackeray رهبری حزب گفت.

“آن را به وضوح نشان می دهد که گرسنگی غالب است بیش از coronavirus تهدید. مردم مایل به گرفتن خطر و در حال سفر در جستجوی شغل را گفت.

این اتحادیه دولت راه اندازی شد ‘شهر هوشمند’ ماموریت در ماه ژوئن 2015 اما چه مقدار از آن در واقع محسوس در بسیاری از سال است ؟ از سنا خواسته است.

“بمبئی گرفته بار countrys جمعیت است و به طور قابل توجهی کمک به خزانه ملی, اما آن را دریافت نمی کنند با توجه به اشتراک گذاری از دریافت کمک مالی از مرکز در زمان مبارزه با COVID-19 همه گیر افتاده است ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>