کریکت استرالیا چهره بحران نقدی: گزارش

کریکت استرالیا اجرایی کوین رابرتس گفته کارکنان که حاکم بر بدن در برابر یک بحران مالی و هرگز قادر به پرداخت صورتحساب خود در پایان ماه اوت بدون اخراج, رسانه های محلی گزارش روز شنبه.

CA اعلام کرد قصد دارد به وضع تقریبا 80 درصد از کارکنان در روز پنج شنبه قرار دادن آنها در 20 درصد پرداخت تا 30 ژوئن هنگامی که امید است بیشتر شناخته خواهد شد در مورد چه مدت دولت محدودیت هایی خواهد داشت.

ذخایر مالی آمار

استرالیا و عصر روزنامه ها گزارش داده اند که CA ذخایر مالی شده است در برخورد با یک رکود در بازارهای سهام جهان ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

هیچ کس در کریکت استرالیا بود که بلافاصله نظر در دسترس در روز شنبه.

در حالی که با توجه به استرالیا, ملی, تیم, مربی, جاستین لانگر مطلع شد در روز جمعه که او در حال حاضر پاره وقت کارمند, بازیکنان هنوز نتیجه مذاکرات بیش از هر دستمزد و زیان آنها ممکن است رنج می برند.

بازیکنان حفظ سهم درآمد مدل کریکت استرالیا در آخرین مذاکرات بیش از پرداخت در سال 2017 و آزمون کاپیتان تیم پین گفت: در ماه گذشته که او و هم تیمی بودند محکم برای کاهش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>