کریکت | ICC جلسه مجموعه به بحث در مورد مرکز تجارت جهانی تعویق

مدیران ارشد از همه کامل اعضای شورای بین المللی کرکت (ICC) به بحث در مورد امکان از سرگیری بین المللی کریکت و تغییر زمان دو ICC مسابقات — جهان آزمون قهرمانی و ODI سوپر لیگ — در طی یک کنفرانس تلفنی از مدیران ارشد’ کمیته (CEC) در روز پنج شنبه.

CEC شده است با تشکیل کریکت آینده به یک وقفه به دلیل COVID-19 شیوع در سراسر جهان است.

همه گیر انداخته است WTC از دنده در حالی که شروع سوپر لیگ برنامه ریزی شده در ماه ژوئن با یک سری بین سریلانکا و آفریقای جنوبی به تعویق افتاده است.

هندو می داند که CEC ممکن است پیشنهاد به تعویق انداختن مرکز تجارت جهانی یک سال است که به معنی نهایی می تواند نقل مکان کرد و از ماه ژوئن تا ژوئن 2021 2022. “همه لغو شده سری به این ترتیب می توانید چاک دار در و پنجره و تخته می توانید زمان بیشتری به rejig دو جانبه تقویم گفت:” خودی.

BCCI در ضمن به احتمال زیاد به پیشنهاد هند تور کامل به عنوان بسیاری از کشورهای عضو به عنوان ممکن است برای یک سری در آینده نزدیک — بدون به خطر انداختن بر تعهدات خود در صفحه اصلی یک بار این وضعیت را برطرف می کند.

درآمد دینامیک

“این دانش عمومی است که همه کشورهای دیگر’ درآمد از طریق پخش در معاملات بستگی به میزبانی هند پس از آن خواهد بود و تلاش ما را امتحان کنید و کمک به تابلوهای دیگر به عنوان آنجا که ممکن است” گفت: BCCI خودی.

“اگر T20 جام جهانی در استرالیا (برنامه ریزی شده برای اکتبر-نوامبر) را می توان به تعویق افتاد, آن می تواند پنجره های اضافی برای عضو تخته به استفاده از آن را برای خود در لیگ یا تعهدات دو جانبه.”

در واقع BCCI در حال حاضر با توجه به تور آفریقای جنوبی برای محدود اور تور در اوت-سپتامبر به سر هند در تقویم بین المللی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>