کریکت | است BCCI مالی COVID اثبات?

شرکت ها در سراسر جهان شده اند احساس تنگنا به دلیل COVID-19 شیوع. کارکنان فدراسیون های ورزشی هستند بدون استثنا — با زنده ورزشی آینده به یک وقفه پخش درآمد شده است به شدت ضربه.

در حالی که کریکت استرالیا (CA) است که در مشکل مالی هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) — ثروتمندترین کریکت در جهان — بعید است تحت تاثیر قرار در آینده نزدیک حتی اگر آن را مجبور به انصراف از لیگ برتر هند را در سال 2020 edition.

خودی ویژگی CA مشکلات — حقوق کارکنان قطع شده است 80 درصد — به “بی دقتی برنامه ریزی” پس از آن به شدت سرمایه گذاری در بازار سهام. از سوی دیگر BCCI — در حال ثبت نام جامعه — است آن را بازی امن و در نتیجه امنیت مالی.

“ما مجاز به سرمایه گذاری در سهام,” BCCI خزانه دار آرون Dhumal گفت هندو. “علاوه بر این BCCI همواره پارک وجوه مازاد [در اسناد] با اطمینان می گرداند.”

با توجه به BCCI را 2017-18 ترازنامه آن پول نقد و موجودی بانکی به عنوان در 31 مارس 2018 شد ₹5,526.18 کرور. این ₹2,011.83 کرور در سپرده ثابت. حدود ₹900 کرور نگه داشته بود کنار در حساب سپردن به مقابله با داوری مقالات.

اضافه کردن به این واقعیت است که IPL رسانه حقوق سر به فلک کشید پس از 2018 و این نکات در BCCI که به خوبی قرار داده شده برای مقابله با مالی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

پس از 2018, ستاره هند به طور متوسط می پردازد ₹3,270 کرور سالانه برای رسانه های حقوق. علاوه بر این BCCI را بدست آورده در حدود ₹700 کرور در حمایت های مالی (₹440 کرور از عنوان حامی Vivo و ₹250-300 کرور از دیپلم حامیان مالی). حتی پس از توزیع نیمی از این درآمد به همان اندازه به هشت فرانچایز BCCI در سمت چپ با یک اطمینان درآمد سالانه تقریبا ₹2,000 کرور فقط از IPL.

این هیئت همچنین دریافت حدود ₹60 کرور از ستاره هند برای هر بین المللی بازی اصلی.

به عنوان یک نتیجه, اگر IPL — البته محدود edition — برگزار می شود نسبت به پایان سال و BCCI خانه فصل با 17 برنامه ریزی های حاصل صدمه ندیده کریکت هند است که بعید است به رنج می برند از نظر مالی در آینده است.

هنوز Dhumal محتاط است و اذعان به آن را خیلی زود به قاضی که آیا BCCI است COVID-19-اثبات است. “بدیهی است که وجود خواهد داشت برخی از انشعابات. ما باید صبر کنید تا کریکت رزومه به ارزیابی واقعی تاثیر,” او گفت:.

به حداقل رساندن تاثیر

در حال حاضر هر چند بعید است که BCCI را به شما معرفی پرداخت کاهش یا برای آن کارکنان اداری و یا قرارداد بازیکنان و مربیان است. اما واقعیت این است که BCCI disburses 70 درصد از آن سالانه مازاد در میان اعضا — بخوانید دولت انجمن — همچنین بدان معنی است که اگر هیئت مدیره درآمد مبتلا هستند آن را یک تاثیر بزرگ در داخلی اطفال.

“حتی در بدترین سناریو BCCI سعی خواهد کرد و حفاظت از کارکنان و گذر موقت برادری و انجام بهترین خود را برای به حداقل رساندن تاثیر بر ما اطفال و اداری” Dhumal به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>