کریکت آفریقای جنوبی خواسته است من به رهبری Proteas دوباره نشان می دهد de Villiers

کریکت آفریقای جنوبی خواسته است AB de Villiers “برای هدایت تیم ملی یک بار دیگر” اما بی باک رودخانه می خواهد به اطمینان حاصل شود که او در فرم بالا که می آید زمان برای پوشیدن رنگ های ملی.

de Villiers انفجاری ضربه اعلام بازنشستگی خود را از همه اشکال بین المللی کریکت در مارس 2018 اما از اواخر سال شده است وجود دارد مذاکرات قریب الوقوع بازگشت در تیم ملی.

“تمایل وجود دارد از طرف من برای بازی با آفریقای جنوبی شده اند و خواسته کریکت آفریقای جنوبی به رهبری Proteas دوباره” 36 ساله de Villiers که 114 آزمون 228 ODIs و 78 T20s گفت: در ورزش ستاره نشان می دهد ‘کریکت متصل می شود’.

همچنین به عنوان خوانده شده | بازگرداندن de Villiers در سا تیم ملی برای T20 جام جهانی نشان می دهد Jonty رودز

اما کاپیتان سابق گفت که او تنها یک گشت اگر او احساس می کند که او به اندازه کافی خوب است به بازی در سطح بین المللی حتی اگر او شده است به طور منظم در حق مدار است.

“مهم ترین چیز برای من این است که من باید در فرم بالا و من رو به بهتر از این بازیکن در کنار من. اگر من احساس می کنم من شایسته من نقطه در کنار آن می شود بسیار آسان تر برای من احساس می کنم که من باید بخشی از بازی یازدهم,” او گفت:.

“من شده اند بخشی از Proteas در حالی که من احساس می کنم که این مهم برای خودم و برای مردم دیگر را ببینید که من هنوز هم به اندازه کافی خوب وجود دارد,” او گفت:.

آفریقای جنوبی مربی علامت بوچر قبلا گفت که de Villiers در نظر گرفته بود در تیم ملی برای T20 جام جهانی برگزار می شود, در استرالیا تنها در صورتی او را نشان می دهد فرم خوب و ثابت خود را به “بهترین مرد برای این کار”.

اما در پی COVID-19 de Villiers هنوز مطمئن نیست که دور بعدی کریکت برگزار خواهد شد.

“اما با این ویروس رفتن در اطراف من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد با برنامه” او امضا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>