‘آزمایشی اردوگاه’, ‘گناه’, ‘پاریس’: بهترین فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در آینده به Netflix در مارس سال 2020

جریان Netflix بکشد چندین جدید اضافه شده به خط خود را تا ماه مارس و همچنین گنجاندن برخی از مورد علاقه های شما.

رام-coms مانند ارواح از دختر گذشته و او تنها نیست که به شما در دسترس خواهد بود به تماشای همراه با کلاسیک مانند رستگاری از شاوشنگ و رفقای خوب.

اما, آن است که اصل اشغال غرور و افتخار از محل در این مجموعه ابتدا با باراک و میشل اوباما به زمین بالاتر شرکت تولید آوردن ما آزمایشی کمپ: ناتوانی انقلاب است. به کارگردانی جیمز Lebrecht و نیکول Newnham فیلم مستند به نظر می رسد به تغییر شیوه درک ما از حقوق معلولین و به ارمغان می آورد به تمرکز به یک کمپ تابستانی که در آغاز یک جنبش تبدیل زندگی از نوجوانان معلول است. آزمایشی اردوگاه برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس در اوایل سال جاری به بررسی بیحوصلگی حرف زدن.

Michelle Obama and Barack Obama

از دست دختران یکی دیگر از پیش بینی ساندنس ارائه شده که آثار سفر یک مادر در جستجوی گم شده خود را که به پایان می رسد کشف یک موضوع مشترک از قتل. بازیگران امی رایان, Gabriel Byrne و Thomasin مکنزی آن است که بر اساس کتابی به همین نام توسط رابرت Kolker.

طرفداران نخبگان و اوزارک می تواند شادی بیش از حد, به عنوان نشان می دهد بازگشت خود را برای فصل سوم. نخبگان این است که داستان سه زن از سه طبقه کارگر نوجوانان که برخورد با ثروتمند دانش آموزان در یک منحصر به فرد اسپانیایی و چندین اتفاقات ناگوار بعد از یک مرگ ابرها بیش از این رویارویی است. جیسون بیتمن و Laura Linney در اوزارکتلاش برای تعادل زندگی با خانواده خود پس از گرفتن درگیر در معامله با یک کارتل مواد مخدر در مکزیک پس از راه اندازی شویی عملیات.

سرانجام طرفداران در هند خواهد بود هیجان زده برای والاتر از گناه, بازیگران Kiara Advani. گناه شرح زندگی زن جوانی Nanki (بازی های برگزار شده توسط Kiara) که یک نوازنده و یک هزاره شیوه زندگی با قبیله از افراد در گروه و VJ. به مناسبت روز ولنتاین, پس از یک وحشی خشن, حزب, و, کنسرت, VJ است که متهم به تجاوز به عنف با دختر دیگری Tanu کومار. خواهد Nanki اعتماد دوست پسر او و چوب برای او ؟ به عنوان اخبار می رود ویروسی مورد احساس می شود و وفاداری و دوستی های تست شده را به عنوان فیلم به بررسی موضوعات جنسی رضایت قربانی-سرزنش عاطفی و روانی خوب بودن است که واقعا ‘گناه’.

‘Crip Camp’, ‘Guilty’, ‘Ozark’: The best movies and TV shows coming to Netflix in March 2020

در اینجا لیست کامل از جدید Netflix عناوین انتشار در فوریه سال 2020:

فایده 01/03/2020

برو! برو! Cory کارسون: فصل 2

‘Crip Camp’, ‘Guilty’, ‘Ozark’: The best movies and TV shows coming to Netflix in March 2020

جلوی خانه رقص احزاب تولد گنج شکار — و رفتن به دکتر برای رفع پنچر. هر آنچه که زندگی به ارمغان می آورد, Cory را با تانک و آماده برای رفتن!

فایده 02/03/2020

Outlander: فصل 5

به عنوان انقلاب آمریکا بافندگی جیمی می یابد وفاداری خود تقسیم کلر به ارمغان می آورد طب مدرن به فریزر ریج و Brianna در برابر یک انتخاب بزرگ.

فایده 03/03/2020

تیلور Tomlinson: چهارم-بحران های زندگی

تیلور در مورد کار بر روی خودتان و واقع بینانه را در ارتباط با اهداف و چرا خود را در دهه بیست سالگی هستند در واقع “بهترین سال های زندگی خود را.”

فایده 05/03/2020

توانا و کمی Bheem: جشنواره رنگ

از تعجب اجرای مرحله به پاشش رنگ با دوستان عزیزم Bheem برای همه هولی hijinks طول ویژه جشنواره بهار.

کسلوانیا: فصل 3

بلمونت و Sypha حل و فصل را به یک روستا با شوم اسرار Alucard مربیان یک جفت از تحسین و اسحاق عازم تلاش برای قرار دادن Hector.

فایده 06/03/2020

بهشت PD: قسمت 2

به عنوان شیطانی شخص مهم در میان یکدسته جلوتر خود را گرفتن در بهشت و تیم ملی معتقد تلخ, دشمنی, کثیف, طرح های گره خورده, فتیش و یک تهدید هسته ای.

محافظ: فصل 3

‘Crip Camp’, ‘Guilty’, ‘Ozark’: The best movies and TV shows coming to Netflix in March 2020

به عنوان هرج و مرج فرود در استانبول هاکان چهره توانمند جاویدان که به دنبال داشتن کلید به از بین بردن این شهرستان است.

من جوناس

آشفته گذشته ثابت شده جوناس که به یاد می آورد او teenage love affair با ضربه خورده و در عین حال غیر قابل مقاومت ناتان.

گناه

هنگامی که یک کالج تپش قلب است که متهم به تجاوز به عنف با کمتر محبوب, دانشجو, دوست دختر خود را هدایت نسخه های مختلف از داستان در جستجوی حقیقت است.

Spenser محرمانه

‘Crip Camp’, ‘Guilty’, ‘Ozark’: The best movies and TV shows coming to Netflix in March 2020

فقط در خارج از زندان و بررسی یک پیچ خورده, قتل Spenser, دهنی بازگشت به بوستون کوچک است. بر اساس کتاب های محبوب; مارک والبرگ ستاره.

El silencio de la ciudad بلانکا

یک کارآگاه بازرس تحت فشار قرار دادند به لبه در حالی که او شکار تشریفاتی قاتل شده است که در وحشت یک شهرستان در اسپانیا سرزمین باسک برای دو دهه بوده است.

زشت خوشمزه: فصل 2

‘Crip Camp’, ‘Guilty’, ‘Ozark’: The best movies and TV shows coming to Netflix in March 2020

فصل دوم از سری آمار همچنان برای به چالش کشیدن هر دو جوانه های چشایی ما و ذهن ما به عنوان آشپز چانگ سفر جهان با نویسندگان و سرآشپزها فعالان و هنرمندان که استفاده از مواد غذایی به عنوان یک وسیله نقلیه برای شکستن موانع فرهنگی و مقابله با تصورات غلط و کشف تجربیات به اشتراک گذاشته شده.

فایده 08/03/2020

Sitara: اجازه دختران رویایی

Sitara: اجازه رویای یک انیمیشن کوتاه است که به پیروی از داستان پری, 14 سال با آرزوی تبدیل شدن به یک خلبان در حالی که در حال رشد در یک جامعه است که اجازه نمی دهد او را به خواب.

فایده 10/03/2020

Marc Maron: زمان پایان سرگرم کننده

جدید stand-up ویژه از کمدین Marc Maron.

Carmen Sandiego: به سرقت و یا به سرقت

درایو شما در این ماجراجویی تعاملی کمک به کارمن ذخیره پیچک و زاک در هنگام V. I. E. L. قطاری آنها را در یک دزدی در شانگهای.

فایده 11/03/2020

در بلوک: فصل 3

در بلوک من یک coming-of-age کمدی در مورد چهار روشن و خیابان ادراک دوستان مرور راه خود را از طریق پیروزی, درد و تازگی از دبیرستان مجموعه در خشن درونی شهر.

دایره برزیل

بود را به خودتان یا شخص دیگری ؟ بازیکنان باید انتخاب کنید در حالی که در تعقیب یک جایزه نقدی در زمانی که این نشاط استراتژیک خود را در رقابت نشان می دهد می آید به برزیل.

پول کثیف: فصل 2

‘Crip Camp’, ‘Guilty’, ‘Ozark’: The best movies and TV shows coming to Netflix in March 2020

پول کثیف را فراهم می کند تا از نزدیک و شخصی نمایش به داستان بی حد و حصر از رسوایی مالی تخلفات و فساد در جهان از کسب و کار.

فایده 12/03/2020

بیمارستان لیست پخش

پنج پزشکان که دوستی می رود به روز خود را در دانشکده پزشکی گروه با هم در یک بیمارستان به عنوان همکاران در VIP بال.

فایده 13/03/2020

نخبگان: فصل 3

‘Crip Camp’, ‘Guilty’, ‘Ozark’: The best movies and TV shows coming to Netflix in March 2020

هنگامی که یکی دیگر از همکلاسی کشته شده است یک تحقیق جدید تحقیق و بحث. دانش آموزان را به سوی آینده خود را در حالی که عواقب ناشی از این گذشته آنها امد و شد زیاد.

زنان در شب

خالی از سکنه شده توسط سایه گذشته از یک ستاره در حال افزایش در آمستردام شهرداری دفتر یابد و خودش را کشیده به شهر اموات از جنس و مواد مخدر.

پادشاهی: فصل 2

‘Crip Camp’, ‘Guilty’, ‘Ozark’: The best movies and TV shows coming to Netflix in March 2020

زامبی دوره درام مجموعه در کره چوسون عصر بازده برای فصل 2.

سالن پذیرایی خدای اودین قتل

بلند پروازانه ایسلندی کارآگاه تیم با یک پلیس از نروژ به بررسی یک سری از قتل است که ممکن است متصل به یک شنیع تروما.

Bloodride

نروژی گلچین سری که می آمیزد ترسناک با تاریک اسکاندیناوی طنز, تنظیم هر متمایز داستان خود را واقع بینانه و در عین حال عجیب و غریب جهان.

100 انسان

صد متنوع داوطلبان شرکت در آزمایش های که در مقابله با سوال در مورد سن و جنسیت و شادی و جنبه های دیگری از انسان است.

Go Karts

پس از حرکت به یک شهر جدید با مادر خود, یک نوجوان در می یابد با سرعت بالا و ورزش go-kart racing, یادگیری از یک راننده سابق با یک راز گذشته است.

از دست دختران

یک مادر تلاش برای پیدا کردن دختر گم شده کشف یک موج حل نشده قتل در این درام بر اساس یک داستان واقعی است. امی رایان و گابریل بایرن ستاره.

BEASTARS

در یک جهان که در آن جانوران از همه نوع همزیستی آرام گرگ بیدار به خود درنده پاکستان به عنوان مدرسه خود را با معاملات یک قتل در میان آن.

فایده 16/03/2020

رئیس نوزاد: در کسب و کار: فصل 3

‘Crip Camp’, ‘Guilty’, ‘Ozark’: The best movies and TV shows coming to Netflix in March 2020

پس از از دست دادن شغل خود در نوزاد پارسیان, رئیس, نوزاد می رود مستقل و خود را تبدیل به یک گروه بازی میدان موقتی تیم. نشانه بحرانی ماموریت!

فایده 17/03/2020

برت Kreischer: هی پسر بزرگ

برت صراحت سهام خنده دار داستان در مورد دختر خود دوره حزب بازور اسلحه فروشنده و داخل شوخی با استارباکس barista.

فایده 19/03/2020

تغییر کربن: Resleeved

دای ساتو, ذهن خلاق پشت Cowboy Bebopبیشتر بررسی و گسترش بر تغییر کربن جهان در این انیمیشن اقتباسی.

فایده 20/03/2020

احساس خوب

مای مارتین ستاره خودش به عنوان یک کمدین کانادایی, زندگی در لندن در حالی که هدایت یک رابطه جدید و برخورد با متانت.

جرات من

رمز و راز درام و خطر آمار دبیرستان, تیم ملی cheerleading حکومت عجول و بی پروا بث و وفادار بورس Addy زمانی که یک مربی جدید می رسد در شهر کوچک.

نامه ای برای پادشاه

یک پسر جوان نگه می دارد سرنوشت پادشاهی را در دست خود را زمانی که او عازم تلاش برای ارائه یک پیام مخفی در این جارو فانتزی سری.

خود ساخته: با الهام از زندگی خانم: C. J. Walker: سری محدود

این سری محدود است با الهام از این باور نکردنی داستان واقعی از خانم C. J. Walker بود که اولین زن آفریقایی آمریکایی خود ساخته میلیونر.

Ultras

یک داستان از بین نسلی دوستی و آمدن سن, مجموعه ای در جهان از ultras فرهنگ طی پنج هفته از مسابقات قهرمانی فوتبال.

Maska

‘Crip Camp’, ‘Guilty’, ‘Ozark’: The best movies and TV shows coming to Netflix in March 2020

یک مرد جوان مجموعه های خارج برای تبدیل شدن به یک ستاره فیلم تا تابستان عاشقانه او نشان می دهد که خط خوب بین رویاها و توهمات. بازیگران Manisha Koirala.

پلت فرم

در یک زندان که در آن زندانیان در طبقه بالا غذا خوردن بهتر از آن است که دریافت اندکی تکه های یک مرد تلاش می کند به اثر تغییر بنابراین هر کس می شود به اندازه کافی.

Fangio: El hombre que domaba لاس maquinas

Juan Manuel Fangio بود فرمول یک پادشاه برنده پنج قهرمانی جهان در اوایل 1950s — قبل از دنده محافظ و یا ویژگی های ایمنی مورد استفاده قرار گرفت.

Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون

یک رقابت بین گربه بزرگ eccentrics طول می کشد یک تیره به نوبه خود زمانی که جو عجیب و غریب یک بحث پارک حیوانات, رئیس, گرفتار در یک قتل-برای-استخدام طرح در این limited docu-سری که در آن تنها چیزی خطرناک تر از یک گربه بزرگ و صاحب آن است.

گلخانه آکادمی: فصل 4

نوجوانی, درام بر اساس برنده جایزه اسرائیل سری Ha-امام و پدر امامان بازده برای فصل 4.

آرچیبالد را چیز بزرگ بعدی: فصل 2

از فضای به خرید extravaganzas آرچیبالد نمی توانید صبر کنید برای تجربه همه چیز این بزرگ جهان ارائه کرده است.

دینو دختر Gauko: فصل 2

‘Crip Camp’, ‘Guilty’, ‘Ozark’: The best movies and TV shows coming to Netflix in March 2020

نائوکو و دوستان او باید بیشتر ماجراهای عجیب و غریب با بیگانگان و دایناسور دختر Gauko. خود را عادی شهر سهم خود را از عجایب!

Buddi

پس روز به روز ماجراهای پنج بهترین “Buddis” این بازی رنگارنگ و سرگرم کننده سری هدفمند در کودکان زیر 4.

فایده 23/03/2020

سل لوانته

تجربی پروژه بین Netflix و تولید I. G یکی از پیشرو شرکت های تولید انیمیشن در ژاپن به تولید اولین بار در جهان, HDR, 4K, مادری, دست کشیده, انیمیشن کوتاه.

فایده 25/03/2020

ثبت نام

هنگامی که یک زن جوان قتل را نشان می دهد شباهت به خاک سرد مورد یک پلیس جدید فرمانده باید با شکستن سکوت نفوذ جغد شهر کوه.

Curtiz

رانده و متکبر کارگردان Michael Curtiz معاملات با استودیو سیاست و خانواده, درام, طول این مشکل تولید کازابلانکا در سال 1942.

مستاجر (Hogar)

بیکار اجرایی مجبور به فروش آپارتمان خود را. هنگامی که او در می یابد که او هنوز کلید او با وسواس می شود که در زندگی وجود دارد و هر چیزی را برای بازگشت به زندگی او تا به حال قبل از.

آزمایشی کمپ: ناتوانی انقلاب

ناتوانی انقلاب است executively تولید شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما و میشل اوباما; Tonia دیویس و پریا Swaminathan; نامزد جایزه اسکار Howard گرتلر (چگونه برای زنده ماندن یک طاعون) و ریموند Lifchez جاناتان لوگان و Patty Quillin; LeBrecht, Newnham و سارا جسورانه تولید کند.

YooHoo به نجات: فصل 3

‘Crip Camp’, ‘Guilty’, ‘Ozark’: The best movies and TV shows coming to Netflix in March 2020

از آن زمان به پرواز دوباره! تاریخ YooHoo و شایستگی خدمه آنها به عنوان سفر جهان برای کمک به دوستان حیوان یک موجود شگفت انگیزی ماموریت در یک زمان.

فایده 26/03/2020

نامتعارف

یک زن جوان فرار به برلین از ازدواج ترتیب در بروکلین. سپس او گذشته جلب به او.

سیاه, رعد و برق: فصل 3

Cress Williams به ارمغان می آورد DC اولین عمده آفریقایی ابرقهرمان به زندگی در این چند لایه ای سری در حال حاضر بازگشت برای فصل 3.

7SEEDS: قسمت 2

جهان آنها می دانستند بلند رفته است. جدید خود را به محیط زیست خطرناک است اما نه به عنوان کشنده به عنوان همکار خود انسان است. بر اساس برنده جایزه مانگا توسط Yumi Tamura, 7SEEDS بازده برای قسمت 2.

فایده 27/03/2020

اوزارک: فصل 3

‘Crip Camp’, ‘Guilty’, ‘Ozark’: The best movies and TV shows coming to Netflix in March 2020

امی برنده سری در مورد یک حومه خانواده شویی میلیون ها نفر در ایالت میسوری Ozarks بازده برای فصل 3.

ماشین کارشناسی ارشد: زنگ به ثروت: فصل 2

اتومبیل های کلاسیک عظیم را اور حسن Gotham, گاراژ, ماهر کالیفرنیا خدمه اختصاص داده شده به ارتقاء و تجارت شیرین, قدیمی, وسایل نقلیه.

کاهش

به عنوان یک راه برای آماده شدن برای حوادث, خانواده, مرد آنتوان حضور در یک برنامه آموزشی در survivalism داده شده توسط آلن در خود به اندازه کافی عقب نشینی است.

Uncorked

یک مرد جوان چهره پدرش مخالفت هنگامی که او به دنبال رویای خود را از تبدیل شدن به یک استاد sommelier به جای پیوستن به خانواده کباب کسب و کار.

علامت شیطان

هنگامی که دو خواهر, باز, باستان کتاب که ushers بد به میان آنها یک برخوردار کشیش کشتی خود را با شیاطین می شود تنها راه نجات خود را.

چیزی وجود دارد در آب

‘Crip Camp’, ‘Guilty’, ‘Ozark’: The best movies and TV shows coming to Netflix in March 2020

این کانادا فیلم مستند به کارگردانی الن پیج و ایان دانیل است و سؤال از محیط زیست نژادپرستی و بررسی نامتناسب اثر آسیب های محیطی در کانادا و برای اولین بار سازمان ملل جوامع در نوا اسکوشیا.

اژدها: نجات سواران: شکار اژدهای طلایی

این گنج شکار یک عمر برای نجات سواران که باید مسابقه برای پیدا کردن یک ارزش طلایی تخم مرغ اژدها و نگه داشتن آن امن از دزدان دریایی بد.

درست: Wuzzle Wegg روز

زمانی که جستجو برای کامل Wuzzle Wegg, Bartleby فکر می کند او می بیند یک هیولا. خواهد رنگین کمان شاه را مجبور به لغو Wuzzle Wegg روز خواهد شد و یا درست به نجات آمده است?

فایده 28/03/2020

Rugal

یک کارآگاه پلیس که از دست می دهد همه چیز را به یک سازمان جنایی به دنبال بازپرداخت زمانی که سود او توانایی های خاص از طریق بیوتکنولوژی.

به زودی

انگلیسی بازی

در 1870s انگلستان دو فوتبالیست در طرف مقابل از یک کلاس تقسیم جعل اوراق قرضه است که کمک می کند را upper-class آقا ورزشی به توده ها.

بانوان تا

‘Crip Camp’, ‘Guilty’, ‘Ozark’: The best movies and TV shows coming to Netflix in March 2020

افزایش هند-بر اساس کمیک Prashasti سینگ Kaneez Surka, Supriya جوشی و Niveditha Prakasam را بدون نگه می دارد-منع طنز به این, ایستاده, سری است.

ARASHI خاطرات — سفر: قسمت 3 و 4

بیست سال پس از اولین خود را پیوستن به معشوق اعضای Arashi در یک سفر جدید به عنوان آنها نمایش گذاشتن زندگی خود استعداد و هدیه به جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>