کروز صنعت اجتناب آسیا به عنوان آن را به دنبال محدود کردن coronavirus خطرات

مخمصه کروز کشتی ژاپن با بیش از 200 coronavirus عفونت میداد از یکی دیگر از پنج پورت با وجود هیچ مورد شناخته شده است منجر به یک تغییر شدید در رویه به صورت یک صنعت در شوک: جلوگیری از آسیا است.

به این منظور بسیاری از کشتی در منطقه هستند که لغو شد در حالی که دیگران در حال حاضر قایقرانی هستند که دوباره روت پرش در اصل برنامه ریزی شده متوقف می شود در چین, هنگ کنگ و سنگاپور.

همچنین به عنوان خوانده شده | چین coronavirus COVID-19 | هیچ تغییر عمده در مسیر شیوع می گوید که

Royal Caribbean Cruises Ltd روز پنج شنبه لغو شد 18 کشتی در جنوب شرقی آسیا پس از تماس خاموش هشت سفر به چین هفته گذشته است. آن پیوست و رهبر صنعت کارناوال پارسیان در هشدار است که تمام سال درآمد خواهد بود برخورد با این بیماری همه گیر.

“این مهم است که هر سازمان اعمال مسئولانه و ما در حال حاضر گرفته شده در مراحل تهاجمی برای به حداقل رساندن خطر از طریق محدودیت شبانه روزی و سفرنامه تغییرات” مدیر عامل ریچارد Fain در بیانیه ای گفت.

آنفولانزا مانند ویروس تاکنون 1,380 زندگی با تعداد کل عفونت در بیش از 63,000 بسیاری از آنها در چین است.

آسیا حساب فقط برای برخی از 10% جهانی کروز صنعت با توجه به خطوط کروز انجمن بین المللی.

اما ترس است که منفی عناوین تولید شده توسط این مخمصه از الماس شاهزاده کشتی ژاپن — محل جدید ترین عفونت کروناویروس در خارج از چین — و نیز از دو هفته دوری می گزیدند MS Westerdam را بیش از نشت به کل صنعت است.

“در حالی که اوایل تاثیر به دلیل نگرانی در مورد کرونا ويروسی است که عمدتا مربوط به آسیا اخیر رزرو برای ما کسب و کار گسترده تر نیز شده است نرمتر” رویال کارائیب گفت: در آن بیانیه است.

خطوط کروز انجمن بین المللی گفت: این اعتماد به نفس بود و در آن اعضای “انعطاف پذیری و توانایی برای غلبه بر چالش های فعلی بیش از بلند مدت.”

همچنین به عنوان خوانده شده | دولت ژاپن به گام تا تلاش در coronavirus تست مهار پس از مرگ

موکول متوقف می شود

کشتی دوباره مسیریابی شامل Cunard خط کوئین مری 2 متعلق به کارناوال که لغو توقف در سنگاپور برنامه ریزی شده در روز چهارشنبه و پنج شنبه و قایقرانی مستقیم به Fremantle, استرالیا است.

یکی دیگر از Cunard کشتی ملکه الیزابت نام متوقف می شود در هنگ کنگ و شانگهای از طریق آوریل 4. آن تجدید نظر برنامه سفر هنوز اعلام خواهد شد.

هر دو رویال کارائیب و کارناوال معرفی شده اند افزایش اقدامات ایمنی انکار اجازه هیئت مدیره به مهمانان برنامه ریزی شده که از طریق سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و ماکائو در قبل و دو هفته و شروع اجباری سلامت نیز از دیگر مهمانان که ممکن است در معرض خطر خود را به دلیل سفر تاریخ است.

نروژی روح بوش دیگر نمی خواهد نتیجه گیری خود را در ماه مارس کروز در سنگاپور اما به پایان خواهد رسید در یونان و آسیای برنامه های سفر از آوریل تا دسامبر سال 2020 را نیز لغو شده و نروژی کروز خط دارایی گفت.

به طور مشابه, P&O Cruises’ Arcadia, بوش خارج کرده و متوقف می شود در شانگهای و هنگ کنگ در ماه مارس با وجود آن که هنوز برای اعلام جایگزین پورت.

نگرانی در مورد تاثیر شیوع رانده اند شارپ اسلاید در سهام این صنعت را سه آستر که با هم تا به حال برخی از $34 میلیارد دلار درآمد در سال 2018 است.

هر دو کارناوال و رویال کارائیب دیده می شود سهام خود را از دست دادن حدود 15 درصد در سال به, تاریخ, در حالی که نروژی کروز خط کاهش یافته است 8.5%.

MS Westerdam شد و در نهایت اجازه به حوض در کامبوج در روز پنج شنبه و مسافران شروع پیاده در روز جمعه.

الماس شاهزاده کشتی کروز نیز متعلق به کارناوال که قرنطینه شده پس از آن وارد در یوکوهاما در فوریه 3, در حال حاضر 218 موارد در میان آن 3,500 مسافران و خدمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>