Cuadrat دفاع Parag دست در ضربات پنالتی

جلوتر از او ISL اولین در بنگلور FC – ATK بازی شنبه گذشته Parag Shrivas بود عصبی انسان است. برای تسکین اعصاب خود را مربی کارلس Cuadrat در دوران قبل از مسابقه در کنفرانس مطبوعاتی به شوخی گفت: “اگر پنالتی گرفته شود Parag آن را ندارد.’

در یکشنبه شب در برابر Maziya S&RC در لیگ و جام حذفی به سختی دقیقه پس از آمدن در Parag پا تا به همه مهم اولین نقطه و پا زدن در مرگ ناگهانی. 22 ساله و حتی ضربه زدن به هدف.

در حقیقت تصمیم به استفاده از Parag به نظر می رسید گیج کننده برای وجود دارد با تجربه تر و سردتر سر مانند Juanan, Nishu کومار و Ashique Kuruniyan در زمین. اما Cuadrat در دفاع از این حرکت.

“بازیکنان باید به تصمیمات آنها باید بدانید که چگونه آنها احساس می کنید و چگونه به آن لحظه” او گفت: “بعد از بازی در جلسه. “هر مربی استراتژی های مختلف. من هرگز به زور بازیکنان را به در نظر گرفتن مجازات است. در این مورد Parag تصمیم گرفت که او می تواند شلیک و Juanan تصمیم گرفت که او ترجیح داده به صبر کنید. من اعتماد بازیکنان من 100%.

بی رحمانه

“شانس بود که در برابر ما,” او اضافه شده است. “اما این تیم هنوز هم مبارزه رفت و برای این اهداف است. فصل گذشته Rahul Bheke به ما جایزه [با برنده در ISL نهایی] و امروز او یک ضربه پنالتی از دست رفته (در shoot-out). فوتبال می تواند بی رحمانه است.”

به بخشی از این قاره رقابت 2021 نسخه BFC را به نفع خود ISL جایزه. اما نگرانی وجود دارد بیش از Sunil Chhetri به تناسب اندام است. کاپیتان در حال آمدن است از یک مصدومیت همسترینگ و با توجه به Cuadrat او برنامه ریزی شده بود به بازی فقط 30 دقیقه مقابل Maziya اما مجبور شد به بازی نزدیک به یک ساعت.

خوش

اما کاتالان خوش بین باقی مانده از تیم او شانس. “فشار برای برنده شدن همیشه وجود دارد. این تیم تا به حال بسیاری از موفقیت و شش عنوان در شش سال. اما ما نیز تجربه برخی از لحظات دشواری; در برابر Mohun بگن (2015) ما کرد و در آخرین لحظه به از دست دادن لیگ. در سال 2018 ISL نهایی در برابر Chennaiyin ما پیروزی 1-0 اما از دست 3-2. ما بسیار نزدیک در اینجا بیش از حد از دست دادن در مجازات است.

“اما من اعتماد بازیکنان من. آنها هرگز. آنها به ویژه شخصیت. بنابراین ما در حال رفتن به سعی کنید برای رسیدن به ISL نهایی و مبارزه برای جایزه دوباره. این ممکن است اتفاق می افتد, آن را نمی ممکن است اتفاق می افتد. اما ما در حال رفتن به مبارزه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>