این سیل از روز ولنتاین تئاتر ویژه این هفته تمام ارائه شده توسط مردان ممکن است یک تصادف خوشحال اما آن چه جلب توجه به چگونه حتی یک عبارت به عنوان بی ضرر به عنوان “Will you be my Valentine?” یک جنسیتی گزاره. در انگلستان که در آن جفت گیری مراسم اغلب در توصیف hetero-هنجاری شرایط زنان preen و مردان قدم زنی با تبختر. معمولی معاشقه است که معمولا نر دامنه که در آن تعهد و یا آژانس شروع و protraction ظاهرا همچنان باقی مانده است اگر چه برخی از مطالعات نشان داده اند که غیر کلامی رفتارهای زنان می تواند باعث کنترل و معاشقه اما این مفاهیم هستند که به طور مداوم به چالش کشیده و از میان بردند. که گفت آن است که شاید کمتر از توانمند سازی برای زنان theatremakers به اذیت کردن, اسپرم به مفاهیم معاشقه است که سرچشمه در یک پدرسالاری است که زنان تحت ستم هزاران سال (حتی اگر گل رز و شکلات بود). این است که ظاهرا یک درگیری برای مردان است.

از طریق یک منشور مدرن

اما محض تنوع آثار در پیشنهاد این هفته طول می کشد کالایی اخلاق از 14 فوریه تا حدودی به پیشرو خاک که در زیر سطح ممکن است تلو تلو خوردن نامتعارف مکاتب. در حالی که به صراحت در صورتحساب یا لیست به عنوان ولنتاین کرایه یک جای خوب برای شروع می تواند از امیر Khusrau موسیقی Jo Dooba So Paar که ادامه اجرای آن در حاشیه مدار آخر هفته گذشته. نوشته شده توسط Ajitesh گوپتا این بازی intersperses محرک qawwalis نسبت به Khusrau با روایت ترجمه از مد افتاده در امتداد خطوط سنتی dastangoi. شدید پیوند بین Khusrau و pir حضرت Nizamuddin Auliya است که کفن در زبان است که کاملا روشنی عاشقانه — یکی از این طول می کشد به طور پیش فرض به عنوان پناه میبرند در قلمرو معنوی حتی اگر معانی لجام گسیخته عشق را نمی توان انکار کرد و یا دیده نمی شود از طریق مدرن و منشور است که قطعا بیشتر sexualised. Gupta افزایش خواننده توانایی پشتیبانی شده توسط یک تیم از موسیقی accompanists و خوانندگان ارائه بازی خود را چندین لحظات تکان دهنده از موسیقی خود نمایی می کنند حتی اگر نسبتا بی روح dastaan بخش صرفا راهوار بودن همراه است و می تواند به طور گسترده هرس شده است. آن را با این نسخهها کار بهترین اگر دیده می شود به عنوان یک کنسرت با یک تفاوت حتی اگر Khusrau است قصار می تواند خود را به ارزش قیمت پذیرش.

عذاب و خلسه

در میان این هفته ارائه Deshik Vansadia را شکسپیر دوستداران و Nikhil Katara را نامه عشقیکی دیگر از قسط در خوانش خود را در ریختن سری از تمرین خوانش. Vansadia بازی پدید آمده از بازیگران’ Club یک فضای که در آن بازیگران پاسخگویی به سنگ تیز کردن مهارت خود را و نگه داشتن “خلاقیت خود را در حرکت”. این یک تفرج است که در همراهی با دیرینه تمرکز بر روی برد را بازی می کند. از ازدواج ترتیب’ از Petruchio و کیت از رام کردن از پتیارهبه جنسيت عبور امر بین Orsino و ویولا در شب دوازدهمبه شاعرانهی شرایطی از رومئو و ژولیت, شکسپیر عاشق لمس بر عذاب و خلسه به همان اندازه از طریق یک سری از عکس های شرح داری انجام شده توسط هشت قوی گروه از جمله کارگردان Vansadia. برای epistolary شب, کاوش های باستان شناسی با Himali Kothari, Katara, آورده و با هم سه بازیگران — Meher میستری (تازه از او را با روح به نوبه خود در Rehaan مهندس صدایی وانیا), کیت سقویرا و Tavish Bhattacharyya — به صدا را به عشق نامه در اصل منسوب به آمار و ارقام به عنوان متنوع به عنوان Simone de Beauvoir, ریچارد فاینمن, لئونارد کوهن, کارل ساگان و رابیندرانات تاگور, در میان دیگران. شب آشکار از طریق زل زل نگاه کردن از خدای خود متلاطم فرسایش عشق در این نفرت زده بار.

شاید گیلاس در بالا می تواند Javedaیک بازی نوشته و کارگردانی شده توسط آینده Navaldeep سینگ. آن است که یک ستاره عبور (و عمیقا احساس) داستان عشق بین دو نفر (آهن Nirban و Aaryan Deshpande) یک هندو و یک مسلمان در یک 1990s بمبئی riven توسط جمعی از تنش است. که پاراگراف به خوبی ممکن است قبل از یک spoiler alert به این دلیل که در کمپین تبلیغاتی برای این بازی می آید در سراسر به عنوان یک نی نی مستقیم-شسته — در همان راه به عنوان Brokeback Mountain ابتدا نمایش به عنوان یک فیلم در مورد خانواده های شاد. برای بسیاری از یک زاویه عجیب و غریب هنوز هم باید معرفی به عنوان یک وحی به ظاهرا منزوی مخاطبان است. استاندارد استعارههای از ملودرام و کمدی عين سینگ بازی خود را خیره کننده preciousness از انتخاب داشتن ‘زن’ ارواح مردان, بازی های برگزار شده توسط Khushi Kothari و Yashaswi گاندی هماهنگ و موزون عشق برای تمام سنین از خود را دارند.

Javeda در زیستگاه; شکسپیر عاشقان در Kreating Charakters; و نامه عشق در NCPA در فوریه 14; ببینید bookmyshow.com برای اطلاعات بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی