درمان COVID, دوری خود جامعه

از آن شده است بیش از 45 روز پس از Marapa Papabai خانه بازگشت و پس از درمان از COVID-19 اما او مجبور به زندگی در انزوا در روستای Pangdi در داخل کشور سیرپور (U) مندل از Kumram Bheem Asifabad منطقه. 48 سال شاید تنها یکی از قبایل بومی در کشور به تشخیص داده شده اند با این ویروس همچنان محدود به کلبه.

خانم Papabai شد مثبت مرگبار عفونت ویروسی در آوریل 22 و بستری شد بیمارستان گاندی, Hyderabad. او مرخص شد در مارس 7 بعد از 15 روز از شروع درمان و حتی خود را تکمیل 28 روز خانه قرنطینه.

او نه عبور از مرز خود را فروتن خانه پس از بازگشت او به هیچ روستایی می خواهد او را در میان خود. “هیچ یک از بازدیدکننده داشته است او هم گفت:” ایجاد کرد sarpanch Athram Jalimsha.

خرافات بسیار

این Gonds هستند خرافی بسیاری هستند و ترس از بیماری ترس از رمان coronavirus گسترش بودن آخرین نگرانی برای 180 Adivasi خانواده در Pangdi. مرسوم است برای این قومی مردم به اجتناب از یک فرد مبتلا به یک بیماری است که می تواند خطر را به زندگی از دیگر روستاییان.

سه عضو خانواده

فقیر Gond که رها با شوهرش زندگی می کند مادر است که به صورت بصری به چالش کشیده و او که خود را تکمیل متوسط آموزش و پرورش است. تنها منبع درآمد است ₹از 2 ، 000 در هر ماه که نام خانم Papabai دریافت عنوان “زن مجرد’ بازنشستگی از دولت.

در شرایط دشوار ماه آوریل و ممکن است آنها نیز دریافت COVID-19 کمک ₹1,500 از دولت و ₹500 از دولت مرکزی علاوه بر 12 کیلوگرم برنج برای هر فرد است. ویژه پشتیبانی در حال حاضر متوقف شده است و زنان در مواجهه با مشکلات است.

خانم Papabai کار دارنده کارت تحت مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح است اما قادر به شرکت در دستمزد تضمین طرح با توجه به عجیب و غریب او مخمصه. “او است که مجاز به کار در کنار دیگران که بندر ترس از آلوده شدن” این sarpanch گفت.

KB Asifabad منطقه پزشکی و سلامت افسر Kumra Balu یک Adivasi خود از در نظر گرفتن یک برنامه آگاهی در روستا برای کمک به این بیچاره سه نفر. “من اطلاع رسانی خواهد شد جمع آوری به طوری که روستاییان درک این موضوع در چشم انداز مناسب” او مطمئن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>