دستور العمل کاری به رامایانا BlaaZe raps همه آنها را

“شما می دانید نام من یکی از گزینه ها برای یک KBC (Kaun Banega Crorepati) امتحان ؟” می پرسد BlaaZe تقلید آمیتا باچان را باریتون صدای صدایی از خود نام و نام خانوادگی: Vijaya Lakshmi Narasimha Rajagopala Sheshadri Rajesh یدلایمخیرات شارما رامان.

مسلما می توان آن را یک لقمه است و نه ساده ترین راه برای به یاد داشته باشید. بنابراین او آنچه او بهترین کند: او به رپ کردن نام خود را.

پخش خواننده است که ای برای بسیاری از فیلم های خود را از برک آوت پسران به Sivaji, میلیونر زاغه نشین, 2.0 و Vinnaithaandi Varuvaayaaزمان به رسانه های اجتماعی برای پاسخ به یک فن درخواست و سنگ کل رپ توضیح ریشه های خود نام.

“گذرنامه من فقط می گوید: Rajesh رامان. مادر من یک Rajesh Khanna فن” او می خندد.

این خرابی اخیر با توجه به مستندات مجبور است بسیاری از ما را به فرو رفتن در اولویت های ما و برای BlaaZe یک چیز به راحتی می ایستد. “اگر من می تواند سرگرم کردن من خواهد شد. من احساس می کنم این چیزی است که من در آن متولد شد را انجام دهد. برای ایجاد چیزی است که آن را,” او می گوید.

بیش از دو ماه گذشته است و از قرار دادن مطالب در Instagram, Facebook و YouTube: متفاوت از رپ آشپزخانه که در آن او raps کردن دستور العمل های هند در حالی که پخت و پز به رپ رامایانا و اشعار به آهنگ.

“زمانی که من در مدرسه شبانه روزی در 12 کلاس در انگلستان, مواد غذایی همیشه یک مسئله بزرگ است. من می خواهم در مورد رویای من vatha kuzhambu! من به خودم قول داده پس از آن که من کشف کردن که چگونه به طبخ” او به یاد می آورد.

و در حالی که او شده است پخت و پز برای چندین سال در این مستند مانند بسیاری از ما با او شروع به صحبت کردن و آواز خواندن به خود در حالی که پخت و پز. چرا رپ را از آن او نمیفهمد. “من در حال حاضر می دانیم که مواد تشکیل دهنده قلب پس فکر کردم باید آن را سرگرم کننده!”

Curry recipes to The Ramayana, BlaaZe raps them all

او در ادامه به ارسال دستور العمل ها و دستورالعمل های پخت و پز برای jeera رسام, تخم مرغ, کاری, مور kozhambu و kovakai.

“مردم در سراسر جهان نمی دانید که بسیار در مورد انواع مواد غذایی هند در دسترس می گوید:” خواننده رپ که در زامبیا و به انگلستان نقل مکان کرد و پس از آن ما است.

تلاش او این تصویر را از فرهنگ هندی در فیلم دیگری با عنوان “رپ رامایانا’ که در آن او توضیح می دهد بودایی تفسیر اساطیر هندو. در این مورد او صحبت می کند ایده از Ravana که 10 سر نمایندگی 10 ‘غرور’ برگزاری یک فرد را.

“همه این تراس فیلم هایی که من تا به حال ساخت در زمان چند ساعت به ضبط و پردازش. اما “رپ رامایانا” است مانند یک ایده ساده منتقل و بیش از یک تولید حلقه که آن را به سختی گرفت و هر زمان” او می گوید. او معتقد است که بخاطر آن بود که او با رپ زنده است که بسیاری از مردم آن را دوست داشت.

از طریق فرایند او در حال حاضر متوجه باشید که هر چیزی هر چند کوچک اگر شده به اندازه کافی قلب برنده یک زیر است. “مخاطب من در حال رفتن به گوش دادن به فقط من رپ آهنگ Rajinikanth, فیلم,” او می گوید.

و بنابراین او شروع به تعمق در اشعار, ساخت آهنگ آنهایی نوشته شده توسط Suresh Kailaash شریک و همکار خواننده و دوست Malgudi Shubha.

“کلمات او الهام بخش من برای خواندن آنها با صدای بلند برای بچه ها به گوش دادن. من به آن فرستاده شده به آنها را و آنها آن را دوست داشت. بنابراین در حال حاضر هر زمان که او می نویسد: شعر من به نوبه خود آن را به یک آهنگ.”

در این تست زمانی که جهان مورد استفاده قرار گرفتن به زندگی در زیر یک پتو از کلی استرس او می گوید که آواز و رپ هستند خود را درمان. “هر چه مسائل شما را در جریان قرار دادن آن همه در شعر و آن را دریافت کند. ما ایجاد ایجاد ایجاد کنید برای زنده ماندن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>