‘لعنت به’ نقد و بررسی: فانتزی بالا YA درام در Netflix بکشد forsakes منطق برای سبک و شین

اگر شما اجازه نمی دهد به دلیل ابری خود قضاوت لعنت لذت بخش است نشان می دهد با خوب به دنبال منجر قوی اجرای بارهای از سحر و جادو تکان دهنده جنگ و دندان-gnashing خائنانی در لباس بالماسکه. این فانتزی بالا YA درام بر اساس فرانک میلر و تام ویلر را 2019 eponymous مصور رمان مکان Nimue از Arthurian افسانه در مرکز از عمل است.

یک زن جوان Nimue است که نفرت و ترس در او ایجاد کرد چرا که از قدرت های جادویی خود را. کلیسا به رهبری ستمکار پدر Carden است ترساندن روستا به عنوان او تصمیم گرفته است آن است که خود را مقدس وظیفه خود را به خلاص شدن از شر جهان از fey یا جادویی عامیانه. او می ترسید قرمز paladins رفتن از روستا به روستا به قتل فی و آتش زدن خانه های خود.

زمانی که paladins آمده خواستار به Nimue را ایجاد کرد همه جهنم می شکند سست. Nimue در حال مرگ مادر وظایف خود را با رسیدن به یک تمدن قدرتمند شمشیر به جادوگر مرلین, مشاور پادشاه Uther Pendragon. بنابراین شروع می شود Nimue تلاش برای Merlin dodging ترسناک گریه راهب با کمک کمی از جذاب مزدور آرتور.

Nimue بهترین دوست پیم می پیوندد شمال اظهارات. وجود دارد یک مبارزه برای قدرت بین Uther, Cumber یخ پادشاه و کلیسا. هر کس scrabbling برای شمشیر قدرت که Nimue می خواهد به استفاده از به عنوان یک تراشه چانه زنی در حالی که مرلین می خواهد آن را از بین ببرد.

در حالی که جهش در زمان و مکان مزاحم — اگر از آن است که قرون وسطی شوالیه نادرست و غلط به ذکر است از شارلمانی می توان آن را ببخشند با دل کندن از منطق است. به هر حال اف بر هر کسی که به دنبال دقت تاریخی در بالا ،

بنابراین زمانی که مرلین مذاکرات کبوتر یاقوت خون از مغول کوه است احمقانه به تعجب می کنم اگر او به معنی Golconda… این مری استوارت عالی Merlin سه گانه که ترکیبی از تاریخ و فانتزی است که خراب ما. کتاب—کریستال غار (1970), توخالی تپه (1973) و آخرین سحر (1979) راه اندازی شد در قرن پنجم بریتانیا و گفت: آرتور داستان از مرلین چشم انداز.

Arthurian افسانه بودند هرگز به معنای به سابقه تاریخی—آن است که تنها در استوارت دست است که آنها تبدیل به یک معجون بی پروا از اسطوره و تاریخ است. از جفری Monmouth را تاریخ پادشاهان بریتانیابه Thomas Malory را Le Morte d’Arthur و آلفرد تنیسون Idylls پادشاهآرتور داستان شده است گفته است چند بار به اکو نگرانی از سن. در راه است که لعنت کنه جعبه با آن فراگیر نمایندگی در ریخته گری و تمایلات جنسی. و خشونت و عدم تحمل مذهبی و انقیاد مردم بومی هرگز مورخ.

لعنت

  • فصل: 1
  • قسمت ها: 10
  • زمان اجرا: 48 تا 59 دقیقه
  • سازندگان: Frank Miller, تام ویلر
  • بازیگران: Katherine لانگفورد دوون Terrell, Gustaf Skarsgård, Daniel Sharman, Sebastian Armesto لیلی نیومارک کریگ, Peter Mullan, شالوم Brune-فرانکلین بلا Dayne, Matt Stokoe
  • داستان: Arthurian افسانه طریق چشم زنان

بنابراین نباید غبطه خوردن به اصطلاح مدرن شخصیت استفاده در نفرین و یا عمدی ابهام از فضا و زمان است. یک فرد جوان و تلاش برای دیدار با سرنوشت خود را با helpings سخاوتمندانه از عشق, سحر و جادو, جنگ و غم و اندوه از دست دادن و خیانت است به عنوان قدیمی به عنوان آن جذاب است.

به پایین به استخوان لخت از نفریناین توطئه است نسبتا تنگ با بسیاری از رشته های چپ برداشت می شود در فصل 2. صحنه تغییرات خیره کننده و به یاد یکی از رمان گرافیکی ریشه. عمل صالح با ذکر ویژه برای کاترین لانگفورد را Nimue. این 13 دلیل برای ستاره باعث می شود برای جذاب عمدی دختر عفریته قدرتمند و رهبر. دوون ترل باعث می شود برای خشنود آرتور در حالی که Gustaf Skarsgård به ارمغان می آورد مکار آسیب پذیر مرلین به زندگی است. Sebastian Armesto به عنوان Uther مخلوط خانواده سلطنتی با برخی weasely کیفیت. بیلی جنکینز است cherubic به عنوان سنجاب/Percival در حالی که امیلی Coates’ فرشته به دنبال خواهر Iris پنهان سیاه و سفید قلب است.

Daniel Sharman (گریه راهب/Lancelot), لیلی نیومارک کریگ (پیم), Peter Mullan (پدر Carden), شالوم Brune-فرانکلین (Igraine / Morgana) بلا Dayne (قرمز نیزه/Guinevere), Matt Stokoe (Green Knight/Gawain) و Jóhannes Haukur Jóhannesson به عنوان Cumber صالح هستند.

متاسفانه حیوانات دیدار مهم به پایان می رسد از اسب سوزاندن به خرس داشتن جمجمه خرد شده و گرگ بودن شماری. یک کلمه در زیرنویس — اسب نمی بری آنها جزء. آرتور مقدمه به عنوان یک بارد به یاد یکی از , همه چیز را بارد Jaskier و همچنین Blackadder را تلخ دوست ندارم برای “hey nonny nonny!” کسی نمی تواند صحبت از شاه آرتور و چشم پوشی از مونتی پایتون خنده دار مونتی پایتون و جام مقدس و همچنین John Boorman وسیع R-Rated حماسه Excalibur (1981) با Liam Neeson به عنوان Gawain و Helen Mirren به عنوان Morgana.

در حالی که تمام بازیکنان بزرگ از Arthurian افسانه ساخته اند که ظاهر خود را Excalibur ذکر شده است با نام حتی اگر 10 قسمت از صحبت شمشیر از قدرت است. شاید همه که و بیشتر ذخیره شده برای فصل 2.

نفرین شده است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>