وادار سازد مرگ اتهامات جدید برای Sattankulam ایستگاه پلیس

Sattankulam ایستگاه پلیس هیچ غریبه ای به اتهام مرگ وادار سازد. گذشته از 14 سال D. Femina شده است, مبارزه برای عدالت, برای, برادر, Arun, 20 بود که مورد ضرب و شتم توسط پلیس در ایستگاه در سال 2006. او نیز درگذشت در بیمارستان.

او به یاد می آورد: “پلیس با خشونت زدم در درب اصلی خانه ما حدود 10.30 بعد از ظهر در ژوئن 17, پس از شکایت ثبت شده بود در برابر آرون زیر یک خرده اختلاف است. آنها barged به خانه ما برای او را انتخاب کنید تا. آنها به ضرب و شتم او را به شدت با خود lathis. سپس بازرس Srikumar لگد برادر من در شکم او به عنوان او گرفته شد به خودروی پلیس. هنگامی که او را در درد او خورده بود به پلیس خودرو مانند یک تکه پارچه.”

Sattankulam وادار سازد و میر | زمانی که محافظ نوبه خود مجرمان

آرون برادر ویجی با عجله به ایستگاه پلیس تنها برای دیدن برادر خود بودن کوبید بیرحمانه توسط پلیس تا او از هوش رفت.

هنگامی که پلیس سعی در بیدار آرون او دراز حرکت می گوید Femina. پلیس پرسید: Vijay او را پس از نیمه شب. زمانی که ویجی در زمان grievously مجروح آرون به یک بیمارستان خصوصی دکتر وجود دارد خواسته به عجله او را به بیمارستان دولتی. وجود دارد پزشکان به او اعلام کرد ‘به ارمغان آورد مرده”.

“برادر من سالم بود تا پلیس او را بازداشت و او را کشته فقط در دو ساعت و نیم می گوید:” Femina. او بازدید J. Selvarani, Benicks’ مادر به کنسول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>