طوفان بشکه نسبت به استرالیا سواحل غرب با آسیب رساندن به بادها

غربی استرالیا به شدت انتقاد کرد توسط مخرب باد در روز شنبه به عنوان یک گردباد گرمسیری نزدیک شدن ریزش زمین در حالی که بسیاری از bushfire-کتک سواحل شرق مواجه سیل هشدارهای به دلیل باران های سنگین.

شدید گردباد گرمسیری دامین انتظار بود به ریزش زمین در سواحل غرب در نزدیکی بندر هدلند, بزرگترین, سنگ آهن, بندر, در روز شنبه بعد از ظهر. عملیات در بنادر در منطقه متوقف شد.

در ساعت 10 صبح AEST (0200 GMT), Damien بود دسته 3 طوفان پايدار باد از 150 کیلومتر در ساعت و gusts از 205 kph اداره هواشناسی در غرب استرالیا.

ساکنان برخی از مناطق ساحلی بودند خواست به دنبال سرپناه.

“بسیار مخرب بادهای بسیار سنگین بارندگی و طوفان خروش انتظار می رود به عنوان دامین عبور از نزدیکی سواحل Dampier در اوایل بعد از ظهر” آژانس گفت در توییتر.

کم جمعیت استرالیا غربی نیز رو به چند شدید هشدارهای آتش با حرارت گرم انتظار می رود در بسیاری از دولت است.

پس از ماه مخرب آتش سوزی است که باید با خاک یکسان میلیون ها هکتار از زمین های استرالیا اعلام کرد در هفته های اخیر توسط وحشی آب و هوا به ارمغان آورده است که سنگین بارندگی و تگرگ و طوفان و موج گرما.

New South Wales, سواحل شرق دولت که در آن نزدیک به یک سوم از جمعیت استرالیا زندگی تو را دیدم برخی از مناطق خیس با سنگین ترین بارش تقریبا در 20 سال با آب و هوایی شدید و جاری شدن سیل هشدار.

هنوز هم وجود دارد بیش از 40 فعال آتش سوزی در نیو ساوت ولز در شنبه نیمی از آنها هنوز موجود است اما آتش خدمات گفت: بارندگی که انتظار می رود برای ادامه به هفته آینده ممکن است تعدیل آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>