D Imman است سفیر در دانشگاه تورنتو تامیل صندلی

خود را سرحال می تپد و روستایی با طعم آهنگ کمک کرده D Imman ادعا فضایی خود را در سال های اخیر در میان لیست Kollywood را chartbuster آهنگ. در حال حاضر Annaatthe آهنگساز شناخته شده است به عنوان سفیر توسط دانشگاه تورنتو تامیل صندلی. Imman در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن اخبار. به ویژه کانادا تامیل کنگره به رسمیت شناخته شده بود این آهنگساز در اوایل سال جاری با ‘رهبران برای تغییر’ جایزه و طناب او را به سرودن سرود برای تامیل صندلی.

در یک بیانیه Imman گفت: “تامیل شده است بیش از یک کلامی ترکیب آن را به عنوان کپسوله راه زندگی, سنت و فرهنگ بشر از طریق آن ادبیات است. آن را همیشه یک سعادت و افتخار به یک Tamilian. در حالی که ما تامیل زمین برکت است با بسیاری از شخصیت های برجسته که به نمایش گذاشته اند زیبا قومیت از این زبان از طریق اشکال مختلف هنر من شد زمانی که من به حیث سفیر در تورنتو تامیل صندلی محترم زبان تامیل. این یک لحظه افتخار… من از هر عضو از دانشگاه تورنتو برای gifting من با معتبر آرم که علاوه بر افزایش صمیمیت من نسبت به من Tamil.”

Imman بزرگ بعدی بلیط پروژه Rajinikanth-starrer Annaattheاست که با کارگردانی مکرر همکار سیوا. او همچنین فیلم های دیگر در دست است که مهمترین عروسکی, ویجی Sethupathi را Laabam و Suriya را Aruvaa در میان دیگران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>