D Srinivasan و اچ تی ببو بحر تفکر غوطهور شدن که چگونه آنها را نجات داد هر paisa از پول جیب خود به خود فروش بلیط های فیلم در کندی تئاتر R S Puram. “این تنها 55 Paisa برای یک بلیط و شیواجی Ganesan شد قهرمان ما. ما را به رقص هنگامی که او رقصید و گریه با او. در مدرسه ما مثل لباس او و تصویب صحنه از فیلم” به یاد Srinivasan. اشکال اقدام باقی ماند با آنها و آنها در حال حاضر بنیانگذاران Poonguil Kalai Mandram یک گروه تئاتر است که برگزار شده است بیش از 50 نمایشنامه. “ما در سال 1987 آغاز شده و ما اولین بازی بود به نام Oru Vidiyalai Thedigiron. آن را در مورد زندگی یک جنگنده آزادی و آن صحنه در Kalai Arangam R S Puram,” او می گوید.

آنها در حال حاضر یک بازی جدید یک بار در سه ماه. “Srinivasan اسکریپت نویسنده و من مدیر. ما به عنوان محبوب شناخته شده Poonguil Srini و Poonguil ببو بعد از ما گروه تئاتر” ببو می گوید.

این جفت ارز brainstorms به آمده تا با ایده ها و آن طول می کشد Srinivasan یک ماه برای نهایی اسکریپت. “خانه من دو برابر کردن به عنوان دفتر. ما تمرین در تعطیلات آخر هفته می گوید:” Srinivasan. بازیگران شغل روز را داشته باشد به عنوان نقاشان طرفداران رانندگان و سازندگان.

D Srinivasan and T Babu perform free plays in public spaces in Coimbatore

آن است که همه سرگرم کننده و بازی ها هر چند آنها عشق تئاتر. اولین مرحله از هر بازی استرس زا است اذعان می کند Srinivasan. “مخاطبان پاسخ را به ما بگویید اگر ما جوک های واقعا خنده دار و یا اگر ما منتقل داستان هست.

تا پایان بازی قلب ما مسابقه” ببو می گوید. اخیر خود بازی Kalyana Galatta انجام شد برای اولین بار در گاندی پارک دو هفته پیش. “این یک فیلم کمدی و حول محور یک دختر که می خواهد به ازدواج است. آن را نشان می دهد و ما تا به حال یک پاسخ خوب از جمعیت است.”

صحبت از تاسف و عکاسان تئاتر در شهرستان Srinivasan می گوید: “این محبوبیت نقش با توجه به تلویزیون و کامپیوتر. سالن افزایش اجاره خود را و بسیاری از محلی تئاتر تئاتر مجبور به تعطیل. این یک زمان دشوار است و بسیاری از هنرمندان تئاتر بود و به دنبال مشاغل دیگر. من در حال حاضر کار به عنوان دستیار کارگردان در صنعت فیلم و ببو درایو autorickshaw.” این زمان دشوار الهام گرفته و آنها را به ارائه Viruthukal. “این برای اولین بار انجام شده در سال 1997 و در حال حاضر تحت پوشش 30 مرحله است. آن است که در مورد زندگی, تئاتر, هنرمندان و مبتنی بر غم انگیز زندگی یکی از دوستان که یک بازیگر. به عنوان تعدادی از نمایشنامه کاهش پیدا کرد آن را دشوار است به پایان می رسد دیدار. او به پایان رسید تا خودکشی. از جمله موارد بسیار شایع در میان این میدان” ببو rues. Viruthukal یکی از محبوب ترین آنها بازی می کند. بسیاری از Poonguil Kalai Mandram را پخش صحنه هستند در فضاهای عمومی.”ما نمی توانیم سالن. ما نشان می دهد به غیر از یکی و ما معتقدیم که این کمک می کند تا به مردم بیشتر. ماموریت ما این است که به مرحله پخش محبوب دوباره” توضیح می دهد که Srinivasan. در 10 سال گذشته آنها انجام شده در چنای Neyveli, تامیل نادو, Tiruchi و تانجاوور. “ما در بر داشت ارزان تر مراحل وجود دارد. بسیاری از ما بازیگران داوطلب هستند. برای دیگران, ما در منابع ما به آنها پرداخت” او نشان می دهد.

Srinivasan مفتخر شد با عنوان ‘Kalai Choodamani’ توسط دولت تامیل نادو در سال 2006 برای کمک های خود را به تئاتر . “این یک لحظه افتخار و من هرگز انتظار آن را,” او می گوید.

این تیم نیز انجام می شود یک فیلم کوتاه به نام Marupakkam (طرف دیگر). آن را در یوتیوب منتشر شده در سال 2019. “تجربه من در صنعت فیلم به من کمک کرد در تولید آن است. آن را به خوبی دریافت شد و در حال حاضر بیش از 7,600 انداز” او می گوید.

Srinivasan و ببو در حال حاضر مشغول کار بر روی دومین فیلم کوتاه. “این یک فیلم کمدی و تیراندازی در حال پیشرفت است. ما را از انتشار آن به صورت آنلاین در چند ماه آینده. ما همچنین از ثبت یک بازی cyber security for All India Radio و قسمت اول پخش شد شنبه گذشته.” Srinivasan صحبت می کند برای ببو بیش از حد زمانی که او می گوید: “ما در مورد رویای ساخت یک فیلم سینمایی با بازیگران تئاتر در آینده”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی