رقص دور خود را مستند بلوز

: Lado musibaton ko maardo sab saare… وجود دارد هزاران نفر از مشکلات اما شما آنها را بکشند و خود را با هنر… که ماهیت یک dance cover ‘Ta Dhom’ منتشر شده در یوتیوب و garnering توجه است. محبوب رپ fusion توسط Viveick Rajagopalan که ویژه گروه Swadesi, ‘Ta Dhom’ در حال حاضر یک رقص چرخش.

این تصویری است که رقصندگان — هر چند اساسا انجام در Bharatanatyam سبک — در آوردن رقص اشکال مانند Whacking Üchtelhausen و Kalaripayattu آن را با نشاط. رقصندگان — دانش آموزان از Bharatanatyam شارحان Rajeswari Sainath و Vyshnavie Sainath Yagnesh زنده در شهرهای مختلف و خارج از کشور انجام شده و از خود اتاق نشیمن تراس و حتی پارک ماشین.

 

تصور Rajeswari ایده اعدام شد توسط Vyshnavie که درگیر تمام دانش آموزان و هماهنگ تمامی مراحل. ویرایش انجام شد توسط Rajeswari دانشجویی تاریخ Umesh یک دانشجو در انگلستان است.

Vyshnavie Sainath

صحبت کردن در مورد چه چیزی باعث او را به انجام این ویدئو Rajeswari می گوید: “خیلی وحشت و ترس در مورد COVID-19 همه گیر و من می توانید ببینید همه خیلی نگران آن است. سپس من فکر کردم ما باید یک تصویری از طریق Bharatanatyam نشان می دهد که چگونه رقص آرام ما را. من در مورد آن با Vyshnavie و او آن را در زمان به جلو است. اعتبار من به همه دانش آموزان ما — نسل جوان واقعا می داند که چگونه به استفاده از ایده های به وضعیت. “

می افزاید: Vyshnavie “این پروژه ‘Ta Dhom’ نشان دهنده وحدت و قدرت در سخت ترین زمان است. بار دشوار متوقف نخواهد شد ما از مبارزه! ما سعی کردیم با قرار دادن این پیام در سراسر. ما ترکیب بسیاری از اشکال رقص و مادر کمک می کرد با ریتم بخشی.”

Srujana Valiveti, Keerthi Valiveti

Vyshanvie گرفت تا وظیفه اختصاص بخش های مختلف به رقصندگان و دعوت آنها به چگونگی و همچنین. “من و Vyshnavie شد خاص است که ما از طریق فرم هنری ما باید مجسم شدت و خلق و خوی از وضعیت و نمایش قدرت ما برای مبارزه با این بیماری همه گیر. ما می خواستیم به بیشتر, انجمن, بدون زواید که بدان معنی است که حتی اگر آن را به ما طول می کشد فراتر از مرزهای Bharatanatyam. پس از همه, هنر به معنای نشان دادن یک وضعیت است. من به شدت معتقدم که در ارتباط به این ترتیب” می افزاید: Rajeswari.

Keertana Kannabiran

“هر کس شات بر روی تلفن خود را,” نشان می دهد Vyshnavie “مثل یک خانواده پروژه. دانش آموزان طراحی شده. پدر و مادر شد مدیر هنری/ دوربین افراد. برخی از آنها قرار داده شده از دوربین و شات آن را در جهت معکوس حالت دوربین به عنوان هیچ کس وجود دارد به ساقه آنها را. من از آنها خواست به هیجان بخرج دادن و بیرون آوردن هر چه در ذهن خود را. به عنوان و زمانی که آنها فرستاده ویدئوها رو ارسال آنها را به عقب با نظرات من در تلاش برای تغییر در اینجا وجود دارد. ما تا به حال برخی از ثابت choreography در قطعات و کمی فضا برای خلاقیت خود را. یکی از دختران با استفاده از این سبک جدید به نام خیلی بزرگ همراه با Bharatanatyam.”

جدا از Rajeswari و Vyshnavie, رقصنده که به نظر می رسد در این ویدئو در حال Hiranmayi Banshee, Jayalakshmi Narayanan, Srujana Valiveti, Keerthi Valiveti Shreya Vishwani, Sanjna Umesh Sahana Umesh Taruni سانجی Keertana Kannabiran, Bhavana Gowri و Supriya کریشنا.

(رقص را می توان در Vyshnavie Sainath کانال یوتیوب)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید