‘رقص باز,’ فیلم کوتاه conceptualised توسط Mallika Sarabhai دارای 24 برجسته هندی, رقصنده انجام

Danseuse Mallika Sarabhai ثابت می کند که هیچ مستند می تواند مهار یک هنرمند. در یک فیلم کوتاه رقص ‘قفل’ که به ارمغان می آورد با هم مشهور هندی رقص از ژانرهای مختلف او نشان می دهد زیبایی چگونه هنر آزاد, یکپارچه و جشن, خلاق, ابتکار و خلاقیت است.

Kumudini Lakhia این Dhananjayans, آنیتا راتناما, Aditi Mangaldas, Kalamandalam Balasubamaniam, Madhavi مودگل, Priti Patel, Mallika Sarabhai, Geeta Chandran, Vaibhav Arekar, استاد Deboo, Rima Kallingal و Jayendran Palazhi برخی از رقصنده در فیلم است.

کارگردانی و ویرایش شده توسط Yadavan Chandran و conceptualised توسط Yadavan و Mallika خودش, رقص ‘قفل’ یک آفرین ادای احترام به هر یک از نام های شرکت کننده در این فیلم و به رقص خود را.

‘که یک دنیا حرص می خواهید از پیروزی های بیشتر و بیشتر و بیشتر. این باید جهان را از, مراقبت, از, از های, از همکاری و سخاوت. نسبت به این دنیای جدید Darpana و Natarani شما را از هم و رسیدن به خروج. ممکن است روح رقص آزاد شما’ می رود مقدمه ای برای این فیلم.

 

“ما نمی دانیم که آنچه در آینده خواهد بود و هنگامی که وجود خواهد داشت کلاس ها و برنامه های. وجود دارد Darpana (dance institute) و Natarani (سالن). این یک مشکل نیست که نگرانی های رقصنده یا نوازندگان به تنهایی. این نگرانی بشریت است. ما تعجب آنچه که ما می تواند انجام دهد برای رسیدگی به وضعیت و آمد تا با یک مفهوم است که شامل به عنوان رقصنده های بسیاری که ممکن است می گوید:” Mallika بیش از تلفن از احمدآباد.

روح دوباره ظهور

آنها مشتاق بودند در تجسم یک مفهوم خواهد بود که یک نوع مقاومت به وضعیت حال حاضر به نشان می دهد که بشریت خواهد زنده ماندن و هنر در اشکال مختلف می آیند و از این سناریوی غم انگیز و کمک به مردم برای بیرون آمدن از آن را به عنوان به خوبی.

به عنوان به زودی به عنوان Yadavan و Mallika آمد تا با مفهوم آنها را به انتخاب موسیقی است. Yadavan می گوید که آنها تا به حال شده است که مایل به کار با نوازنده Tanmoy بوز برای مدت زمان طولانی. “در واقع Tanmoy خود را فراموش کرده بود در مورد این آلبوم, ‘Taaltantra’ زمانی که من به یاد او در مورد آن. او مشتاق در مورد آن و بلافاصله موافقت کرد. بنابراین به عنوان به زودی به عنوان Mallika در تماس با تمام رقصندگان او می دانست که ما قادر به ارسال آنها موسیقی, ‘Rivulets از بی گناهی’ از آلبوم می گوید:” Yadavan.

Mallika اشاره می کند که منحصر به فرد است در مورد ‘Rivulets از بی گناهی” است که در آن همه در chathurashra طلا (ضرب و شتم) ساخته شده است که آن را آسان برای رقصندگان به چگونگی. هر یک از رقصندگان درخواست شد به رقص به یک خلق و خوی و رنگ است که آنها در ارتباط موسیقی با.

“ما به خواست آنها را برای یک کلمه که آنها معتقد بودند تعریف شده وضعیت آن را به عنوان در حال حاضر و شاید نگاه به جلو به آینده چیزی است که آنها را شناسایی این دوره با یک رنگ به عنوان به خوبی. من هم درخواست آنها را به استفاده از یک سرپا نگه داشتن و یا چیزی را در خود قاب که نشانگر آن است که رنگ. نه همه می تواند به ارمغان بیاورد که در, و بنابراین من برای گرافیک تضمینی. کل فرایند چیزی خارج از جعبه برای ما و رقصندگان درگیر است. در بسیاری از موارد من تا به حال برای رفتن به خانه های خود را از طریق تلفن های خود را برای دیدن جالب زوایای گوشه و تراس برای دیدن آن را به نگاه خوب در دوربین. این فیلمساز در من گفتن بود آنها را چگونه به ساقه که در آن به جای دوربین چه تکنولوژی برای استفاده … می گوید: “Yadavan به عنوان او تلاش می کند به توضیح نشاط احساس او در مورد کار با اساتيد.

پس از آن رفت و آمدشان در میان 30 رقصندگان تا آنها در نهایت تصمیم به رفتن پیش با 24. Mallika اشاره می کند که چه شاداب او بود که نه تنها رقصنده گفت: هیچ و هیچ کدام می خواستم به دانستن چه کس دیگری خواهد بود وجود دارد در این ویدئو. “حتی کسی مثل Kumudini Lakhia که انجام نمی شود برای برخی از زمان gamely شرکت کردند. این حس از هدف تمام رقصندگان بود. آیا شما ببینید که چگونه من خریدم اما به آن ؟ ” او می پرسد با اشاره به یک قاب است که Mallika رقص در مقابل یک زندگی به اندازه پرتره از مادر او اواخر Mrinalini Sarabhai.

Yadavan Chandran

 

ظرف پنج روز آنها تا به حال همه ویدئوها از رقصندگان. Yadavan اشاره می کند که اینها همه انتخاب های خود را. او می خواست آن را به مشارکت خود را و چگونه آنها در واکنش به موسیقی است.

“جنبش حکیم البته همه آنها از ژانر بسیار متفاوت از رقص. آن را یک چالش به سادگی چیزی که شبیه یک داستان و یا یک روایت از آنجا که هر یک در واکنش به این موسیقی بسیار متفاوت است. من نگه داشته و آن را به عنوان نزدیک به نسخه خود را به عنوان امکان پذیر است” توضیح می دهد که Yadavan.

در چهار روز پس از تولید کار در این فیلم تکمیل شد. اگر چه هیچ یک از آنها تا به حال یک سرنخ که چگونه محصول نهایی خواهد بود, پس از آن تکمیل شد آنها متوجه شدم این بود که چیزی خاص. Yadavan می گوید: آنچه به دنبال این بود بهترین قسمت کل ورزش است.

“هر یک از آنها را نوشت و به من گفت: چقدر آنها از آن لذت می برد. همه به دنبال به جلو به انجام چنین کاری. آنها تنها خود را در 30 ثانیه با بیت. در حال حاضر همه آنها هیجان زده است که آنها بخشی از چیزی شبیه به این,” او می گوید.

Yadavan به یاد می آورد که چگونه Kathakali جانباز Kalamandalam Balasubrahmanyam در ابتدا آن را دشوار است به کار با فن آوری است. او تا به حال به کار با یک قطعه موسیقی بود که از فضای خود را. اما هنگامی که Yadavan متقاعد او مایل به همکاری. این فیلمساز اضافه می کند: “او است که در طول ماه مورد محصول به پایان رسید. آن است که شاید برای اولین بار است که او بخشی از یک گروه مانند این. افرادی که در این جزیره امروز به دلیل انزوا ناگهان احساس به یکدیگر متصل می شوند. و من می بینم که رفاقت را از طریق آمدن بیش از حد چرا که بسیاری از آنها هرگز با یکدیگر قبل از.”

رقص ‘قفل’ منتشر شد در Darpana را در Facebook صفحه و کانال و به اشتراک گذاشته شده توسط نوابغ در این فیلم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>