نانسی Sahu با استفاده از رقص به بیانیه قدرتمند در مورد مسائل جاری. به خصوص در حال حرکت بود که یکی از اجراهای او که در آن او به تصویر کشیده درد و غم و اندوه از خانواده هایی که از دست عزیزان خود در پولوما حمله تروریستی در جامو و کشمیر. حس ناامیدی و درماندگی از طریق میدرخشید و در باله او ارائه شده در Rabindranatyam.

رقص, فرم توضیح می دهد نانسی اجازه او به بیان انکار از دست دادن و خشم از زنان بیوه و دیگر بازماندگان در تلاوت. او توضیح می دهد که چگونه “چهار کرسی از Rabindranatyam Angika (زبان بدن), Vachika (آهنگ, تلاوت, موسیقی و ریتم), Aharya (مرحله-تنظیم صحنه و لباس, آرایش و جواهرات) و Sattvika (مجری عاطفی ارتباط با داستان و مخاطبان متفاوت از دیگر اشکال رقص.” Rabindranatyam همچنین deifies عناصر طبیعت او می افزاید.

نانسی می گوید: او می یابد Rabindranatyam رسانه مناسب برای ترویج صلح و آرامش و انسانیت و برابری. در بسیاری از ملی و بین المللی نشان می دهد او رقصید به معاصر تم مانند توانمندسازی زنان, حفاظت از محیط زیست و غیره. “رابیندرانات تاگور ایجاد این رمان رقص کلاسیک بر اساس رقص بنگال و از این رو رفت و آمد گسترده است. Abhinaya غالب است در Rabindranatyam می گوید:” 27 ساله در آن حرفه ای از دهلی نو بود که در شهرستان برای رقص تلاوت به نام وطن (وطن). او برنده اضافی طرفداران زیرا او رقصید با وجود پاره شده رباط. “دکتر از من خواست برای رفتن به یک جراح من به اینجا آمدند به انجام,” او خنده. نانسی انجام می دهد به طور منظم در برنامه های سازمان های گردشگری دهلی در دهلی نو جشنواره بین المللی هنر هند, جشنواره بین المللی رقص و دیگر ملی و رویدادهای بین المللی.

این بود که او مادر است که انتخاب این فرم رقص برای او می گوید نانسی که مرتب یک corporte کار اجراهای خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک مدرسه رقص او برای کودکان محروم در دهلی به نام Vasundhara کالا آکادمی. مادر او بود که خودش را نه تشویق به یادگیری رقص مطمئن ساخته شده او دختر بود که شانس. او شکار بالا و پایین برای یک معلم و در نهایت انتخاب دهلی گروه باله اجرا شده توسط گورو والمیکی Banjerjee بود که بنیانگذار مدیر مدرسه رقص (1954) و یک محقق در Rabindranatyam.

او گورو به سرعت به رسمیت شناختن جوان نانسی توانایی های او را تشویق به perfomances (او recollects یک رسیتال در گوا که در آن او را دیدم پاندیت Birju Maharaj). حتی زمانی که او تنها 16 سال سن داشت enrusted او با این کار از برگزاری یک کارگاه آموزشی در میسور. این همه بزرگ بود انگیزه ای برای نانسی اعتماد به نفس.

او recollectsa عملکرد او در Rabindra Jayanti در سال 2016. “دقیقه قبل از نشان دادن Guruji به نام من و گفت: “رقص امروز اگر به عنوان این است که عملکرد گذشته خود’. و من رقصید مانند یک صاحب روح است.” او غرق شد به دیدن او Guruji چشمان اشک.

نانسی همکاری با مدارس محلی در دهلی نو برای آموزش دانش آموزان خود را تاگور را Ekla chalo re. “وجود دارد یک پروژه بزرگتر پس از آن,” او می خندد. “اما من نمی خواهم به فاش کردن جزئیات بیشتر در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی