دانیل پرل مورد | مرحوم کاتب پدر و مادر رویکرد پاکستان SC در برابر تبرئه متهم

پدر و مادر مقتول روزنامه نگار آمریکایی دانیل پرل در روز شنبه ثبت یک درخواست تجدید نظر به دیوان عالی پاکستان به دنبال واژگونی سند بالا حکم دادگاه که لغو محکومیت چهار مرد در پسر آدم ربایی و قتل.

همچنین بخوانید: نظر | مسخره دادگستری

آقای مروارید 38 ساله و جنوب آسیا و رئیس دفتر وال استریت ژورنال ربوده شد و سر بریده او در حالی که در پاکستان در حال بررسی یک داستان در سال 2002 به اتهام ارتباط بین کشور های قدرتمند سازمان جاسوسی آی اس آی و القاعده است.

در مارس 2, دو قاضی سند دادگاه عالی نیمکت لغو حکم اعدام انگلیسی-متولد 46 ساله القاعده, رهبر, احمد عمر سعید شیخ بود که به اعدام محکوم شده در ربودن و قتل مروارید در سال 2002. او شده است در زندان برای 18 سال گذشته.

دادگاه نیز تبرئه سه نفر از دستیاران — Fahad نسیم, Salman Saqib و شیخ عادل — خدمت احکام زندگی در این مورد. نیمکت اعلام کرد این حکم در تجدید نظر ثبت شده توسط چهار مجرم 18 سال پیش.

دو کیفری دادخواست واصل شده اند توسط وکیل مشهور فیصل Siddiqi از طرف پدر و مادر — اموزش مروارید و Judie مروارید — در برابر تبرئه و آزادی این چهار متهم اکسپرس تریبون گزارش روز شنبه.

“تصمیم سند دادگاه عالی به رایگان مردان در قتل دانیل پرل کامل سقط جنین از عدالت است. این یک تعریف مورد برای دولت پاکستان و دستگاه قضایی مربوط به آزادی مطبوعات حرمت هر زندگی و آزادی از ترور و مظهر استقبال و امن پاکستان به جهان است. به ندرت هر مورد دادگاه گنجانده شده و در معرض خطر از جمله ارزش های اساسی وکیل گفت.

همچنین بخوانید: Daniel Pearl قتل: آمریکا انتقاد دادگاه پاکستان را واژگون از حکم اعدام, تماس آن را ‘توهین’ به قربانیان تروریسم

با توجه به درخواست سند بالا دادگاه شکست خورده است به یاد داشته باشید که این یک قتل بی رحمانه به عنوان یک نتیجه از تروریسم بین المللی و اصل استاندارد اثبات و همچنین بهره مندی از شک و تردید در مورد تروریسم بین المللی به توان نگه داشتن در این زمینه است که ماهیت و نوع شواهد در دسترس در چنین تروریسم موارد نمی توان برابر با موارد مربوط به غیر تروریسم جنایات.

“بنابراین واضح است و آشکار است که impugned قضاوت است که به وضوح اشتباه به دلیل آن است که اساسا مبتنی بر یک برداشت از قانون و برداشتی غلط از کل رکورد خاص در مورد پلاک 26 سال 2002 این درخواست اعلام کرد و افزود که impugned قضاوت است که موجب می شود خود را کنار بگذارند.

این درخواست اعلام کرد که دادگاه بیشتر اشتباه در عدم در نظر گرفتن که شیخ دارای سابقه دخالت در تروریسم بین المللی.

درخواست بیشتر آمده است که نگه داشتن در ذهن استدلال و قضاوت است و اساسا بر اساس یک برداشت از قانون و در یک برداشتی غلط و گزینشی خواندن کل رکورد در این مورد.

آقای Siddiqi بیشتر اضافه شده در دادخواست ارائه شده است که بالا استان دادگاه حکم خود را برگزار می شود که این مورد در حال حاضر بسیار حساس مورد که در آن یک روزنامه نگار خارجی به قتل رسید در وحشیانه ترین شرایطی که گسترش ترور در میان دیگر خارجی ها در پاکستان و روزنامه نگار جامعه به عنوان یک کل .

“بنابراین در نور خود را پیدا کردن و قوی شواهد متهم برقراری مورد آدم ربایی برای باج گیری از فرد متوفی, Sindh بالا دادگاه اشتباه در دادن مذکور یافته گفت: این طومار.

دو روز پس از سند بالا دادگاه شیخ اعتقاد در مارس 2, دولت سند استناد نگهداری از نظم عمومی به نگه داشتن مجرم در زندان است.

آقای مروارید قتل صورت گرفت و سه سال بعد از شیخ همراه با جیش-e-محمد رئیس مسعود ازهر و مشتاق احمد Zargar منتشر شد توسط هند در سال 1999 و با توجه به عبور امن به افغانستان در ازای حدود 150 مسافر ربوده هواپیمایی هند پرواز 814. او خدمت شد و در زندان در هند برای آدم ربایی از گردشگران غربی در کشور است.

دولت سند ثبت یک درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور در برابر دادگاه عالی تصمیم گیری در تاریخ 22 آوریل و در 28 آوریل خواسته اولیه شنوایی.

“این موضوع از ضرورت استفاده برای تعلیق مارس 2, Sindh بالا قضاوت دادگاه شنیده می شود به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است” آن گفت: در آن نرم افزار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>