دانیل رادکلیف: “من نمی خواهد بازی هری پاتر دوباره’

بازیگر دانیل رادکلیف در ادامه به پروژه هایی که به او شانس به حرکت به دور از هاگوارتز. او در حال حاضر باز کردن در که چرا او نمی خواهد reprising نقش خود را به عنوان جوان, جادوگر, هری پاتر, در هر زمان به زودی.

پرسید: اگر او را به عنوان هری پاتر در عکس جانوران و که در آن به آنها را پیدا کنید فیلم رادکلیف گفت: تنوع: “من فکر نمی کنم. من نمی خواهم بگویم هیچ به همه چیز اما این چیزی است که من عجله انجام دهید. من احساس می کنم مثل آن فیلم را نقل مکان کرد و آنها را انجام می دهند فقط خوب بدون ما. من خوشحال به آن را نگه دارید که راه.”

“من دوست دارم آنچه من زندگی در حال حاضر. من ادعا نمی کنم که من هرگز به بازگشت به هر حق رای دادن اما من مانند انعطاف پذیری است که من با زندگی حرفه ای من در حال حاضر. و من نمی خواهم برای رسیدن به یک وضعیت که در آن من برای امضا یک سری برای سال قبل” اضافه شده این بازیگر که با بازی این شخصیت محبوب از سال 2001 تا 2011.

او به زودی دیده می شود در فرار از پرتوریا, درست زندگی, زندان, درام. در این فیلم رادکلیف نقش تیم Jenkin, ضد آپارتاید فعال بود که در زندانی در آفریقای جنوبی برای توزیع سیاسی جزوات بودند که انتقادی از دولت نژادپرست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>