کارگردان فیلم A. R. Murugadoss با نزدیک شدن به مدرس دادگاه عالی به دنبال پلیس برای حفاظت از خود است. او ادعا کرده است که چند توزیع کنندگان اخیر Rajinikanth-starrer Darbar دائما تهدید آمیز و توهین و آزار دهنده او را در محل اقامت خود و همچنین با این ادعا که دچار ضرر و زیان ناشی از بد اجرا از فیلم در دفتر جعبه را.

عدالت P. Rajamanickam در روز پنج شنبه به کارگردانی اضافی دادستان عمومی M. محمد Riyaz برای به دست آوردن دستورالعمل از بیشتر چنای کمیسر پلیس و همچنین بازرسان از ایستگاه های پلیس در Teynampet و Virugambakkam که مدیر دفتر و محل اقامت به ترتیب واقع شد. او موکول مورد به دوشنبه برای بیشتر شنیدن است.

در جهت درخواست از طریق وکیل خود را Vijayan سوبرامانیان مدیر گفت که او در آغاز کار خود به عنوان دستیار کارگردان در سال 1993 شد و یک مدیر در سال 2001 با Ajith-starrer Dheena. به دنبال آن خود را ناکارآمد سرمایه گذاری Ramana بازیگران Vijayakant که در آن او ایجاد آگاهی اجتماعی در فساد قرمز tapism و ناکارآمدی.

پس از لیست کردن خود از دیگر فیلم های پرفروش مانند Ghajini (2005), Hindi بازسازی Ghajini (2008), Ezham Arivu (2011), Thuppaki (2012) آن نسخه هندی , تعطیلات, Kathi (2014) هندی دانلود فیلم Akira (2016), Spyder (2017) و سرکار (2018) در این دادخواست ادعا شده اند منحصر به فرد کارگردان است که نه تنها سرگرم بلکه ارائه یک پیام اجتماعی قوی.

بیان کرد که او این فرصت را به مستقیم Darbar در سال گذشته گفت: کار خود را در این فیلم محدود به بخش خلاق از آن در حالی که کل کسب و کار از این فیلم به کار گرفته شد و تنها توسط Lyca محصولات. با وجود دانستن آن به خوبی برخی از توزیع کنندگان بودند بی ارزش تهدید آمیز او درخواست شکایت کرده است.

او ادعا کرد که توزیع کنندگان tresspassed به دفتر خود و تهدید کارکنان خود را. آنها همچنین با تجمع در مقابل ساختمان محل اقامت خود را در یک آپارتمان شیک و مد پیچیده در Saligramam در Virugambakkam ایستگاه پلیس محدودیت و شروع به سوء استفاده از او را با استفاده از زبان ناپاک او ادعا و خواست دادگاه به منظور حفاظت پلیس به دفتر خود را به عنوان به خوبی به عنوان محل اقامت.

او بیشتر اصرار بر deputing شخصی افسر امنیتی بیش از حد “برای حفاظت از زندگی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی