“تاریک” فصل 3 نقد و بررسی: اتصالات آخر به Netflix بکشد sci-fi شاهکار

مدت کوتاهی پس از نهایی فصل, آلمانی, sci-fi سری تاریک برای اولین بار در Netflix, طرفداران نشان می دهد در زمان های مختلف به اینترنت, سیستم عامل, با درخواست برای حفظ فضاهای آنلاین spoiler-رایگان (به یاد داشته باشید زمانی که بازی تاج و تخت بیرون آمد؟). به عنوان اجتناب ناپذیر نشت شروع به trickling در یک کاربر نوشت: “چرا مردم نگران فصل 3, بازی برای تاریک است ؟ منظور من راستش کسی می تواند پست کامل اسکریپت و من نمی خواهد آن را دریافت کند.”

این نظر ممکن است ساخته شده در شوخی, اما آن را دور از حقیقت است. با آن دو فصل اول این مجموعه ایجاد کرده است شهرت برای موفقیت در هم پیچیده از عناصر علمی تخیلی با انسان, درام, در مجموعه داستانی آلمانی شهر Winden. چهار ارتباط تنگاتنگ با خانواده درختان پوشا چهار نسل سخت به اندازه کافی برای پیگیری بدون اعضای خود را به سفر در سراسر جدول زمانی. اضافه کردن در پیچیدگیهای زمان حلقه و یک دوز سنگین از فلسفه و شما می توانید یکی از مهمترین و بسیار دارای امتیاز اصلی تلویزیون را نشان می دهد از زمان ما است.

(اخلال گران زیر)

فصل جدید از سری میدارد که در آن آخرین قسمت از فصل 2 به سمت چپ خاموش – آخرالزمان. به عنوان ساعت کنه به صفر در جوناس’ Winden, مارتا نیلسن (لیزا Vicari) می رسد را به جوناس Kahnwald (Louis هافمن) به جهان جایگزین که در آن چهار خانواده ها مشابه هستند اما دست نخورده توسط Mikkel نیلسن ناپدید شدن و یا مایکل Kahnwald خودکشی. در اینجا Ulrich, نیلسن به هانا Kahnwald (او و Katharina در حال طلاق) و مارتا خانواده در زندگی چه بود یک بار جوناس ، در این دنیا – مارتا جهان – مارتا زرد می پوشد کت و آن این است که او که سفر را از طریق زمان به حل رمز و راز از جهان خود را.

تشابه حوادث و دیالوگ از مارتا و جوناس’ Windens متعدد هستند به عنوان تاریک re-یو پی اس جبر در مقابل free بحث خواهد شد. در حال زندگی ما دیکته سرنوشت یا توسط فردی ما انتخاب ؟ در دو فصل اول فرض بر این بود که این حوادث در Winden شد و باعث از بین رفتن Mikkel; اما چه می شود اگر آن اتفاق نمی افتد ؟ در سراسر هشت قسمت تاریک فراخوانی آشنا تم retrocausality (یعنی آینده چگونه بر گذشته) زمان حلقه ها و کتاب مقدس, نماد, اما حاکم موضوع این فصل است قدرت فرزندی روابط و طول آن یک پدر و مادر می تواند برای اطمینان از ایمنی کودک خود را.

با توجه به چالش های ارائه شده توسط نسخه های متعدد از شخصیت های مشابه و غیر خطی جدول زمانی تیره شد در یک خطر واقعی برای پایان دادن به در یک درهم و برهم کردن از hackneyed طرح خطوط. سازندگان Baran bo Odar و Jantje Friese اند اما هیچ فقط هدایت و روشنی از این اما بالا زمینه را آنها انجام داده بود در گذشته 18 قسمت. نویسنده و کارگردان زن و شوهر همراه با باور نکردنی بازیگران و خدمه به ایجاد یک شاهکار. در یک Hbo مصاحبه Baran bo Odar نشان داد که یکی از چالش ها در حالی که تصمیم گیری در مورد بازیگران بود که به بازیگران افرادی که بیش از حد مشخص به عنوان آن می تواند مانع به جوانان/نوجوانان/پیر داستان به این سطح از توجه به جزئیات مشهود است در سراسر. زمان و دوباره خودم را marvelling در توانایی بخش ریخته گری برای پیدا کردن جوان و نسخه های قدیمی تر از بازیگرانی که نگاه به عنوان اگر آنها مرتبط و سبک برای ترکیب هوشمندانه شناسه به تشخیص همان بازیگران در جهان متفاوت است. طراح تولید Udo کرامر و آهنگساز بن فراست شایسته ذکر ویژه برای hauntingly وهم آور پس زمینه نمرات و ستارگان مجموعه آورده شده است که از دوره های مختلف به زندگی به عنوان فیلمبردار Nikolaus Summerer برای هوشمند پالت است که کمک می کند تا بینندگان پیگیری تغییر جهان است.

تیره‘s, پایان, است, انتظار, است منبع بسیار بحث است. طرفداران نشان می دهد توجه داشته باشید که نه همه موضوعات خورده شده اند منظمی است. در هنر به عنوان در زندگی همه سوالات پاسخ داده و برخی از رمز و راز باقی می ماند ، عنوان پایان اعتبار نورد و Nena را ‘Irgendwie, irgendwo, irgendwann’ (‘به نحوی در جایی مدتی’). همچنین من به یاد بود از آنچه کیانو ریوز گفت: – “ما نمی دانم چه اتفاقی می افتد بعد از ما می میرند اما ما می دانیم که آنهایی که عشق ما را از دست ما”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>