جام دیویس: برنو Gojo قرار می دهد کرواسی جلوتر

برنو Gojo را از طریق شکست هند قصد دارد با مواد منفجره در خدمت و پر انرژی بازی به عنوان او قرار داده کرواسی 1-0 پیش رو با ضرب و شتم Prajnesh Gunneswaran 3-6, 6-4, 6-2, در جام دیویس جهان گروه مقدماتی تنیس کراوات در اینجا در روز جمعه.

این یک با کیفیت بالا کرایه از 277th رتبه Gojo برابر 132nd رتبه هندی چپ دست بود که سابقه پیش از این کشور به شماره 1 Sumit Nagal توسط کاپیتان Rohit Rajpal.

Gojo زخم نشان می دهد که طول انجامید و حدود دو ساعت با او نه مطلب در مطابقت با.

Prajnesh که تبدیل سه نه شکست و موفق به کسب 91 امتیاز در این بازی یکی از بیش از 22 ساله کروات آیا بازی قوی در این بازی سرگرم کننده مسابقه اما از دست رفته شانس خود را.

حمایت شده توسط وطن پرست, جمعیت بزرگ ساخته شده کروات بود ورزشی در دادگاه و با بازی الهام گرفته از بازی به بینی آینده. او تبدیل چهار نفر از 14 شکستن امتیاز برای ازدواج خود پیروزی در جام دیویس بازی.

هند استراتژی حول حمله دوم تک بازیکن کرواسی به عنوان سابق جهان شماره 3 Marin Cilic که کمک کرد پیروزی در سال 2018 در نظر گرفته شده بود بیش از حد از یک نیروگاه برای یک تیم است نه یک بازیکن در بالا 100.

با Cilic مجموعه بازی Ramkumar Ramanathan در دومین تک آهنگ, کرواسی را تصرف کرده بود ابتکار در اوایل مسابقه که از ویژگی های دونفره و دو معکوس مجرد در روز دوم.

نتایج: کرواسی آگهی هند 1-0 [برنا Gojo bt Prajnesh Gunneswaran 3-6, 6-4, 6-2].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>