جام دیویس: تیم به نام درست قبل از قرعه کشی

هند دیویس کاپ تیم را در سفر به زاگرب برای جام دیویس کراوات در مقابل کرواسی با سه دونفره متخصصان است.

Rohan Bopanna, Leander Paes و Divij شاران تمام خواهد شد رفتن به کرواسی برای جام دیویس صلاحیت کراوات همراه با تک آهنگ متخصصان Prajnesh Gunneswaran, Sumit Nagal و Ramkumar Ramanathan.

جالب است که دو روز کراوات برگزار شود, در یک رابطه-از-سه مجموعه با فرمت خواهد شد که چهار تک و دونفره.

“پنج نهایی خواهد بود تصمیم گرفت قبل از مراسم قرعه کشی در روز پنج شنبه” تاکید کرد این مربی جام دیویس تیم Zeeshan علی.

با تمام سه دونفره متخصصان داشتن یک فرصت خوب برای رقابت در بازی های المپیک توکیو مهم خواهد بود برای آنها را به واجد شرایط برای همان جلسه دیویس کاپ مورد نیاز است.

46-سال لیندر واجد شرایط را از طریق بسیاری از راه هایی برای توکیو با توجه به گسترده خود جام دیویس خدمات و نیز این واقعیت است که او تنها بازیکن تنیس در جهان به رقابت پرداختند و در هفت بازی های المپیک است.

Rohan Bopanna نیز خواهد بود واجد شرایط با توجه به جام دیویس خدمات گسترش بیش از 28 روابط با شروع از سال 2002.

اما Divij شاران بازی های برگزار شده است تنها دو روابط تا کنون در کار خود را در سال 2012 در مقابل نیوزیلند و از سوی دیگر سال گذشته در برابر ایتالیا.

معیارهای واجد شرایط بودن خواسته های یک بازیکن به عنوان بخشی از دیویس کاپ تیم سه بار در طول المپیک چرخه.

البته بیشتر وجود دارد استثنا به واجد شرایط بودن قوانین, اما ممکن است آن را برای اعطا گرفته که Divij شاران خواهد بازی کراوات در مقابل کرواسی.

“بسته به اینکه چگونه بازیکنان کرایه در مسابقات این تیم است که انتظار می رود برای دیدار در زاگرب در 28 فوریه شروع خواهد شد آموزش در 29. محل اصلی است که در دسترس ما تنها از مارس 2, اما AITA مرتب متناوب محل با مشابه داخلی دادگاه برای ما به تمرین و هم هوایی,” Zeeshan گفت.

با physio آناند کومار Dubey اشغال با FedCup سرویس جام دیویس تیم باید یاش Pandey و Gaurang Shukla به عنوان physios. Rohit Rajpal خواهد بود کاپیتان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>