شب و روز آزمون بهترین راه برای حرکت به جلو: مک گراث

برای گلن McGrath, تست کریکت نهایی فرمت بازی. سابق استرالیا سرعت آس است نه در حمایت از پیشنهاد چهار روز آزمایش, اما می بیند در آینده در شب و روز آزمون. او به دنبال به جلو به توپ صورتی درگیری بین هند و استرالیا بعد از این سال.

پس از نخستین اکراه و هند و همچنین اولین-همیشه صورتی-تست توپ در برابر بنگلادش در ماه نوامبر سال 2019 و آن را تبدیل به امر یک طرفه. Virat Kohli مردان مسجل آزمون فقط در سه روز. اما نمی توان آن را به عنوان آسان به پایین زیر.

“بدیهی است که وجود خواهد داشت چالش های دیگر است که تیم هند آمده است نه در مقابل در شب و روز آزمون. T20 است که مصرف جهان توسط طوفان درست است که آن را آوردن افراد بیشتری را به بازی. ما نیاز به فیلتر که در تست کریکت و زنده نگه داشتن آن,” McGrath گفت: در حاشیه یک رویداد سازمان یافته توسط گردشگری استرالیا.

McGrath هیچ شکی نیست که هند را در ابتدا پیدا کردن آن را دشوار برای تنظیم با توپ صورتی در استرالیا شرایط.

“استرالیا رو خیلی بیشتر تجربه. آنها بازی خیلی بیشتر روز و شب تست کریکت در حال حاضر آنها می دانند که چگونه کار می کند” 50 سال گفت.

اما پس از آن او را نیز هیجان زده برای دیدن چگونه ستاره های نوک تیم هند غلبه بر شانس.

“Virat (Kohli) با کیفیت است کاپیتان. آنها را برای چالش. من انتظار آنها را به راه رفتن بیش از. استرالیا خیلی بیشتر از استفاده در شب و روز آزمون. خواهد شد که به نفع خود و همچنین صفحه اصلی مزیت” McGrath که ملبس به معشوقت سبز در 124 آزمون گفت.

در زمانی که بسیاری از آزمون-بازی کشورهای در حال گرفتن گام های کودک نسبت به روز-شب جیرجیرک McGrath نیز موافق است که این مهم است که آن را به طور منظم امر است.

“من فکر می کنم که بدیهی است که بهترین راه برای حرکت به جلو. راه به دست آوردن تجربه است که در خارج وجود دارد و بازی در آن است. ما نیاز به نگه داشتن تست کریکت نهایی. اگر شما موفق در آزمون سطح نه بار از 10 شما موفق خواهد بود در کوتاه ترین سطح به عنوان به خوبی. شما خواهید بود بسیار موفق در نسخه کوتاه تر, دریافت نام خود را در لیگ قرارداد.”

“این همه کار می کند دست در دست. من می خواهم این واقعیت است که ما باید سه فرمت, و من فکر می کنم ما نیاز به انجام همه چیز را به نگه داشتن آنها را به عنوان سالم به عنوان امکان پذیر است” McGrath گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>