مرگ و میر در ماهاراشترا می رسد پنج

دو 65-ساله-زنان درگذشت و در روز پنج شنبه در نظر گرفتن مرگ و میر با توجه به این رمان coronavirus در ماهاراشترا به پنج. در حالی که یکی از ساکنان Govandi که درگذشت در Navi Mumbai بیمارستان دیگر بیمار از Elphinstone نزدیکی پارل تسلیم در Kasturba بیمارستان.

به طور کلی تعداد COVID-19 مثبت بيماران در دولت رفته تا 130 با سه نفر از سنگلی که مخاطبین از اولین بیمار شناسایی شده در ایسلمپور یکی از کولاپور و یکی از پونا تست postive. یک مورد هر یک نیز گزارش از Sindhudurg (آن) Nagpur و بمبئی.

با توجه به مدنی مقامات بهداشتی زن از Elphinstone گزارش زد dabba خدمات از محل اقامت خود و بسیاری از کارکنان شاغل در نزدیکی دفاتر شرکت های بزرگ نیز به خوردن وعده های غذایی در خانه. در حالی که او نمی باید در هر یک بین المللی و یا داخلی سفر تاریخچه مقامات در حال حاضر ترسیم شده نزدیک به 10 مخاطبین که آمد به خانه او را به خوردن غذا و یا جمع آوری غذا جعبه. “او توسعه تب و سرفه و بازدید از یک دکتر محلی اما این داروها کار نمی کند. هنگامی که او رفت و به دکتر دوباره او با اشاره به Kasturba بیمارستان” گفت: یکی مدنی رسمی. این زن تا به حال به دیابت و فشار خون بالا و بستری شد Kasturba در مارس 23, جایی که او آزمایش مثبت برای COVID-19.

هر پنج مرگ و میر در کشور گزارش شده از بمبئی و همه قربانیان شهروندان ارشد هستند.

روز پنج شنبه در Sindhudurg ثبت COVID-19 مورد است. 54 سال Dombivali ساکن سفر کرده بود به Kankavli توسط منگالور اکسپرس در مارس 19, تست مثبت است. در Sindhudurg مقامات هشدار داده شد توسط راه آهن پس از آنها مطلع شدند که یکی از مسافران آزمایش مثبت است. “ما باید اعتراف کرد همه نه نفر از مسافران که alighted در Kankavli به بیمارستان مدنی در ارس گفت:” dodol افسر Dr. S. H. Patil اضافه کرد که بیمار را از یک شهروند ارشد را آزمایش کرده است منفی است.

بیمار شناسایی شده در ناگپور یک سفر سابقه به دهلی نو اما بدون سابقه مسافرت های بین المللی به عنوان رتبهدهی نشده است.

در ضمن دو مطلب بيماران ترخيص شده از Kasturba بیمارستان در روز پنج شنبه در نظر گرفتن تعداد به 10.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید