بقایای موجود در مخازن سوخت از 70 درصد از بازرسی 737 Max جت

بقایای یافت شده در مخازن سوخت از 70 درصد از پایه بوئینگ 737 Max جت که باید بازرسی شده و توسط شرکت بوئینگ تایید کرد در تاریخ 22 فوریه.

بازرسان در بر داشت مانده در 35 از حدود 50 جت که بازرسی شدند. آنها در میان 400 ساخته شده در سال گذشته که بوئینگ نشده است قادر به ارائه به مشتریان هواپیمایی.

بوئینگ به طور موقت متوقف شد, تولید در ماه گذشته به دلیل هواپیماها بودند مبتنی پس از سقوط در اندونزی و اتیوپی که به کشته شدن 346 نفر است.

 

اگر چه باقی مانده نشده مرتبط با آن سقوط تراشه های فلزی, ابزار و اشیاء دیگر در سمت چپ هواپیما در مجمع می تواند افزایش خطر برق کوتاه-اتصال و آتش سوزی.

در فوریه 18 شرکت کرده بود گفت: بقایای داشت در چند هواپیما اما آن را انجام نمی دهد یک تعداد دقیق.

آوار کشف شد و در طول نگهداری در پارک هواپیماها و بوئینگ گفت: آن را بلافاصله ساخته شده و اصلاحات در آن سیستم تولید برای جلوگیری از عود. این مراحل شامل بازرسی قبل از مخازن سوخت آنها مهر و موم شده.

“این غیر قابل قبول است و نمی توان تحمل در هر بوئینگ هواپیما هنگامی که آن را به مشتری تحویل داده و این شرکت در بیانیه ای گفت در فوریه 22.

بوئینگ قبلا گفت: موضوع تغییر نمی کند این شرکت باور است که اداره هوانوردی فدرال را تایید هواپیما به پرواز دوباره این تابستان.

یک بوئینگ سخنگوی هشدار علیه استفاده از 70% به تمام 400 جت گفت: هیچ راهی وجود دارد به می دانم که چگونه بسیاری از همان مشکل تا زمانی که آنها همه بازرسی.

FAA گفت: این سازمان می داند که هواپیمای بوئینگ بازرسی تحويل حداکثر هواپیما و گفت: این سازمان افزایش یافته است و نظارت است.

تعداد هواپیما با بقایای گزارش شده در فوریه 21 شب توسط وال استریت ژورنال.

حداکثر جت بودند پایه در سراسر جهان در ماه مارس گذشته. بوئینگ در حال تست پرواز به روز شده نرم افزار کنترل است که جایگزین یک سیستم است که دخیل به عنوان یک علت تصادفات است.

سیستم فعال قبل از سقوط بر اساس سیگنال های معیوب از سنسور در خارج از هواپیما. آن را تحت فشار قرار دادند بینی از هواپیما پایین تحریک spirals که خلبانان قادر به متوقف کردن.

در حالی که محققان بررسی حداکثر حوادث را نه با اشاره به مشکلات تولید در کارخانه مونتاژ در نزدیکی سیاتل بوئینگ مواجه شده است و نگرانی در مورد باقی مانده در سمت چپ دیگر به پایان رسید و هواپیما از جمله 787 Dreamliner که ساخته شده است در کارولینای جنوبی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>