تمرکز زدایی از Rythu بازار کمک کرد تا صاف تامین ملزومات A. P.

تمرکز زدایی از Rythu بازار در طول مستند منجر به در دسترس بودن مقادیر کافی از ملزومات کالا با شماره بالا رفتن از 100 به 471.

این کمک کرده است تا کشاورزان در تحقق قیمت عادلانه برای محصولات خود و حرکت مانع پریشانی فروش. علاوه بر آن ساخته شده اجتماعی فاصله آسان برای عموم با توجه به انتشار رسمی.

APSRTC تلفن همراه Rythu بازار

جدا از موقت Rythu بازار 451 APSRTC اتوبوس ها تبدیل شده اند به همراه Rythu بازار فروش طیف گسترده ای از محصولات را مستقیما از مزرعه. با این کالاهای اساسی عرضه می تواند حتی در مناطق دور افتاده.

برای ساده کردن عملیات نشانه در حال صادر شده در برخی از Rythu بازار در ساعات اوج. بیشتر اکثریت موقت Rythu بازار واقع شده در مناطق باز به کاهش تراکم.

بررسی قیمت

به اطمینان حاصل شود که هیچ فروشنده اتهامات exorbitantly برای ملزومات و لیست قیمت ها به صورت برجسته نمایش داده می شود در خارج از مغازه ها و سوپر مارکت ها و Rythu بازار. در واقع قیمت ها ثابت هستند توسط کمیته های منطقه و به ویژه Spandana تلفنی با شماره تلفن 1902 راه اندازی شده است برای فعال کردن شهروندان برای شکایت از بروز هر گونه استثمار. در تلاش برای نظارت بر قیمت داده های جمع آوری سیستم در محل قرار داده است. تغییرات قیمت در حال ردیابی و کسانی که fleecing مشتریان بموقع ،

علاوه بر این, کشاورزی, بخش بازاریابی ramped تا آن را درب تحویل خدمات. روند در-شبانه روزی لجستیکی همکاران در جریان است و یک نرم افزار است که به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>