Decentralising و تغییر Rythu Bazars به فضاهای باز است که کار در ویجیاوادا

“حرکت جدا از هم به صورت جمعی مبارزه با کروناویروس” متفق تماس داده شده از هر پلت فرم ممکن است توسط نیروهای مقابله با این ویروس مخوف.

Rythu bazars در شهرستان است که تا به حال شاهد بی سابقه جمعیت با توجه به ترس و وحشت-خرید و پس از این مستند را در آغوش نوآوری برای مقابله با این وضعیت موثر است.

کوچکتر و گسترش

فضا و د-تمرکز از سبزی بازار چیزی است که مقامات کشاورزی بازاریابی بال به دنبال در. د-به احتقان این بازار مکان های منتقل شده به نزدیک باز زمینه و یا بزرگ تر عرصه است. مثلا سواراج میدان Rythu بازار منتقل شده است به ایندیرا گاندی شهرداری ورزشگاه یکی در دبیرستان جاده در Patamata به باز کردن زمینه Zilla Parishad دبیرستان در همان جاده Bhavanipuram یکی به Punnami Ghat در بانک ها از رودخانه کریشنا. دو نسبتا کوچکتر بازارهای در آجیت سینگ نگر و در Payakapuram شده اند در هم ادغام شدند و در حال حاضر قرار داده تا در وسیع Makineni Basava Punnaiah مینی ورزشگاه در آجیت سینگ نگر.

“ما در حال برنامه ریزی بیشتر چنین de-centralisations به منظور کاهش حجم از جمعیت. در چند روز آینده 10-15 بیشتر این بازار خواهد آمد. ایده این است به ضرب این سبزی بازار مصرف آنها را نزدیک به خریداران و اطمینان حاصل شود که جمعیت به طور مساوی” گفت M. Diwakar رائو, معاون, کشاورزی, بازاریابی بال.

‘در داخل جعبه’ ایده

فضا را قادر می سازد در این بخش به خریداران را در فاصله. جعبه کشیده شده است در سه طبقه و هر خریدار می رود که محدود به فضا در حالی که در حال حرکت رو به جلو در یک صف به سمت دکه سبزی در میان مستمر اطلاعیه از طریق سیستم آدرس عمومی در مورد نیاز به حفظ نظم و انضباط. همچنین به هر دو پوشش چهره خود را با ماسک و یا استفاده از یک دستمال از نظر بسیار مسری ویروس.

منابع گفت: با در نظر گرفتن تقاضای عمومی گروه به طور فعال با توجه به افزایش محدودیت های موجود از 6 صبح تا 9 صبح.متر در یک ساعت یا دو. “در دو روز اول وجود داشت وحشت-خرید به عنوان بسیاری از مردم بر این باور بودند که سبزیجات را دور از دسترس در نظر مستند. اما در حال حاضر به نظر می رسد به درک که کل فرایند تنها بودن تنظیم شده گفت:” آقای رائو.

موانع اما عبور از آنها

این بخش نیز در تلاش برای رسیدگی به موانع مانند اختلال در صاف انتقال از سبزیجات از کشاورزان به hamalis را که بارهای به بازار است. “در پاسخ به شکایت از محلی hamalis که وسایل نقلیه خود را در حال متوقف شد و با توجه به مستند ما گرفت تا موضوع را با اداره پلیس شده اند و مطمئن باشید که از آن خواهد شد بدون هیچ زحمتی رایگان ورزش” گفت: آقای رائو Moroever محرومیت یک قطره کوچک 80 درصد از کشاورزان به فروش محصولات خود در این rythu bazars.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر